Skocz do zawartości
skucik1221

 odrzucone Perm

Rekomendowane odpowiedzi

Osobe podejmujaca decyzje prosze o zapoznanie sie. Gracz RzultaMefa obserwowany od paru dni. *Zalacznik wklejony* 
Dzis ponownie wbil pograc. rozpoczol gre normalnie. ale juz po chwili znow sie odpalil. przewidywal ruchy graczy, sledzil celownikiem przez sciane. HEAD shot za head shotem. jak udalem ze ide afk na pare min i wskoczylem na speca. chyba spodziewal sie ze kolejny raz go obserwuje. bo chwile gral jak lamaga.  co mam na mysli ? namierzal graczy przez sciane. biegl do gracza ktorego juz namierzyl ale nie oddal strzalu dal sie zabic. potem kolejne pare rund znow przewidywanie / obczajanie przez sciane . i same heady. az gracze zaczeli otwarcie pisac ze znow odpalony. to tlumaczy sie ze gra 15lat. a ze ninje latwo zobaczyc. * Kolejny raz *INCOGNITO* jako przyneta * chowal sie w ciekawych miejscach. no ale zostal rozpracowany bez problemu.  i tak jest dzien w dzien. 
@BORN2SPEED.

 

 

Edytowane przez VitaFit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, VitaFit napisał:

Osobe podejmujaca decyzje prosze o zapoznanie sie. Gracz RzultaMefa obserwowany od paru dni. *Zalacznik wklejony* 
Dzis ponownie wbil pograc. rozpoczol gre normalnie. ale juz po chwili znow sie odpalil. przewidywal ruchy graczy, sledzil celownikiem przez sciane. HEAD shot za head shotem. jak udalem ze ide afk na pare min i wskoczylem na speca. chyba spodziewal sie ze kolejny raz go obserwuje. bo chwile gral jak lamaga.  co mam na mysli ? namierzal graczy przez sciane. biegl do gracza ktorego juz namierzyl ale nie oddal strzalu dal sie zabic. potem kolejne pare rund znow przewidywanie / obczajanie przez sciane . i same heady. az gracze zaczeli otwarcie pisac ze znow odpalony. to tlumaczy sie ze gra 15lat. a ze ninje latwo zobaczyc. * Kolejny raz *INCOGNITO* jako przyneta * chowal sie w ciekawych miejscach. no ale zostal rozpracowany bez problemu.  i tak jest dzien w dzien. 
@BORN2SPEED.

 

 

Słuchaj mam jedny z największych lvli na tym codzie i vipa dlatego mam znaczną przewage nad 90% graczy na tym serwerze do tego jestem bardzo dobry i mam wiele lat doświadczenia w tą grę wszystko co wyżej jest napisane to czyste kłamstwo ludzie nie mogą się tym pogodzić że jestem poprostu lepszy, były już robione mi ssy oczywiście nic nie wyszło, admin nie potwierdzi tego zdarzenia żadnym klipem ani ssami że miałem aima i wh bo nigdy nie cheatowałem pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minutes ago, skucik1221 said:

Słuchaj mam jedny z największych lvli na tym codzie i vipa dlatego mam znaczną przewage nad 90% graczy na tym serwerze do tego jestem bardzo dobry i mam wiele lat doświadczenia w tą grę wszystko co wyżej jest napisane to czyste kłamstwo ludzie nie mogą się tym pogodzić że jestem poprostu lepszy, były już robione mi ssy oczywiście nic nie wyszło, admin nie potwierdzi tego zdarzenia żadnym klipem ani ssami że miałem aima i wh bo nigdy nie cheatowałem pozdro

ale ja juz to potwierdzilem :) i to nie jednym klipem a 4-5 klipami dlatego dodalem zalacznik dla osoby podejmujacej decyzje do weryfikacji :) niestety nie masz do tego zalacznika dostepu tylko administracja :) obserwowalem cie od paru dni. tak robilem tobie ssy wyszly czyste. ale to nie dowod na to ze nic nie masz.  czekamy na twoje Demko

Edytowane przez VitaFit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 minut temu, BORN2SPEED. napisał:

Napiszę jutro co i jak - w tym czasie @skucik1221 też możesz wstawić plik o nazwie MultiHeadDemo do załącznika tutaj.

Znajduje się klasycznie w folderze cstrike

https://megawrzuta.pl/download/7a8e82cfb0aad13fd86d4bf926e977f0.html
https://megawrzuta.pl/download/c8f105bd1ba825873dd63b703827e132.html
https://megawrzuta.pl/download/546dc5a8cfa42ac799b64b51e6bb3041.html

nie mogę tego znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, BORN2SPEED. napisał:

@skucik1221 nie ma opcji, że nie posiadasz tego pliku - na pewno znajduje się w którymś z Twoich folderów cs'a ze zgadzającą się datą. Bez tego nie ruszymy dalej ;) 

wyślij jakiś poradnik, cokolwiek gdzie mam tego szukać przypominam że nie mam gry na steamie, z klipów nadesłanych przed admina jasno wynika że jestem czysty czekam na ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


39 minut temu, VitaFit napisał:

Z klipow nadeslanych wynika ze czysty nie jestes ;) poprostu nie widzisz tych klipow. 

nie musze ich widzieć jak jestem czysty nwm jakim cudem udało ci się zostać adminem jak zmyślasz takie farmazony i twój skill jest na poziomie max golda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Just now, skucik1221 said:

nie musze ich widzieć jak jestem czysty nwm jakim cudem udało ci się zostać adminem jak zmyślasz takie farmazony i twój skill jest na poziomie max golda.

nie musze zmyslac. Demka wstawione potwierdzaja to co juz napisalem. Myslisz ze tak se o wbilem I wylapales bana ? Demka widzialo paru uzytkownikow administracji I opinia byla jedno-znaczna ;) nie trac czasu i wstaw te demka o ktore zostales poproszony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, VitaFit napisał:

nie musze zmyslac. Demka wstawione potwierdzaja to co juz napisalem. Myslisz ze tak se o wbilem I wylapales bana ? Demka widzialo paru uzytkownikow administracji I opinia byla jedno-znaczna ;) nie trac czasu i wstaw te demka o ktore zostales poproszony. 

właśnie sprawdzałem z ziomkiem pliki gry owe demo zapisuje się tylko z oryginalną wersją gry na steamie więc nie jestem w stanie nic wrzucić ,kolega otwiera folder cstrike, ma grę na steamie i normalnie ma 3 demka a ja nie mam nic to pozdro jak mam to niby wrzucić kiedy jest to niemożliwe, jeżeli opinia była jednogłośna po paru sus klipach które pewnie są wycięte z całego gameplayu to mam beke 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 hours ago, skucik1221 said:

właśnie sprawdzałem z ziomkiem pliki gry owe demo zapisuje się tylko z oryginalną wersją gry na steamie więc nie jestem w stanie nic wrzucić ,kolega otwiera folder cstrike, ma grę na steamie i normalnie ma 3 demka a ja nie mam nic to pozdro jak mam to niby wrzucić kiedy jest to niemożliwe, jeżeli opinia była jednogłośna po paru sus klipach które pewnie są wycięte z całego gameplayu to mam beke 

3-4 dni byles obserwowany. Gracz (X) specjalnie na ninji chowal sie w wskazanych przeze mnie miejscach. oczywiscie miejsca oddalone od innych graczy by nie bylo ze mogles to tak o se przewidziec ze tam ktos bedzie. a ty np uzywajac *Predator Missle*  odrazu prosto do niego poleciales ? jak ?? skoro on na ninji siedzial na bez ruchu ??  kolejna runda.. podobna sytuacja . inne miejsce.  biegles  przez sciane juz miales go namierzonego celownikiem. wchodzisz i odrazu do niego podbiegles i zabiles ?? i to znow nie byla miejscowka jakas czesto uzywana przez graczy ? i to nie sa tylko 2 takie zdarzenia ? nagrane mam 4-5 jak nie wiecej demek. i z karzdego demka minimum 5-6 takich akcji jest . i to nie z jednego dnia tylko z kilku dni. wiec wiesz ja sobie to nie wymyslilem. pierwszym razem co ci zrobilem SSy. to bylo zgloszenie na ciebie ze grasz dziwnie. wiec zaczelem cie obserwowac. faktycznie grasz w chuuuj dziwnie. wiec puscilem sSy. ale jak juz wszyscy wiedza nie kazdy rodzaj *CZITOW* ssy sa wstanie wykazac.  dlatego po kolejnych dniach obserwacji i *KRZYWYCH* akcjach zaczelem nagrywac demka. i wszystkie demka konsultowalem z 2-3 osobami ktore byc moze maja troche wieksze doswiadczenie odemnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...