Skocz do zawartości
SmurfikEz

 odrzucone podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: SmurfikEz ;d
Wiek: 17 w tym roku
Znajomość AMXX (0/8): Jestem nowy jeszcze nie ogarniam tego ale szybko sie naucze. 
Doświadczenie: Pierwszy raz będę miał administracje na serwerze nigdy nie byłem chciałem sprobować. 
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Nie
SID: STEAM_1:0:1535389893
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199234393444/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/account/manage/
Kontakt: steam game tracker
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Tak
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Cześć nazywam sie patryk mam 17 lat w tym roku chce zobaczy siebie w roli administratora gram prawie codziennie na serwerku jestem aktywny tak 3/4 godzinki dziennie to dlatego bo jestem w ośrodku jestem miły, wyrozumiały i co więcej jestem spoczko a i jak sa jakie kolwiek ostrzeżenia to nie moja wina bo w ośrodku jest jedno ip i w szkole tez jest to samo ip. 

Edytowane przez SmurfikEz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz grę na steam ale cały czas latasz na ns ( pewnie jak każdy zacina Ci ) 
Gt nie działa to i możesz napisać że 24h tam siedzisz 
- amx 
- grać to jedno ale nic nie zgłaszasz, dział na forum gdzie można zgłaszać haxy i ludzi co łamią regu chyba nie odwiedziłeś 

Wydaje mi się ale ktoś kto ma problem z wyjściem na + może mieć małe problemy z dobrą oceną czy ktoś ma haxy czy też nie ma 
Pograj z tydzień jeszcze zgłaszaj ludzi co łamią regu lub kręć demka na haxów to na pewno inaczej Twoje podanie zostanie rozpatrzone.
Jak dla mnie na chwilę obecną nie 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kolejny co pisze ze ludzi w chuk odpalonych a gdy jak wbijam na server to nikt taki tam nie gra 
na nie brak steam 
nwm czy ty dalbys rade rozpisac demko ktore bys nakrecil na gracza ktory wedlug cb jest odpalony ale w sumie kazdy jest kto cie zabija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra w skrócie napisze bo mi się nie chce :)

Amx: na czas obecny - gdyż można w internecie większość komend znaleźć i się nauczyć 

Steam: -

To co kameleon przytoczył z rozpisaniem demka to muszę z chęcią się do tego przyłączyć, ponieważ trzeba nauczyć się odróżniać dobrego gracza od gangu cheaterów kameleona.

Gratuluje moja odpowiedź to nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...