Skocz do zawartości
obstaw

 zamknięty nie ma dzialu skargi to napisze mu

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem na to, a więc tak do meritum. Na samym początku mapy postawiłeś miny w drzwiach przy respie tt nie dało się ich ominąć gdy upomniałem Cie na say odpisałeś cytuje "morda" wiec dostałeś kicka za kulturę i 5 minutowego bana za miny. Gdzie 5 minut w twoim przypadku to i tak była 100% ulga patrząc na to, że jesteś znany z wyzywania i obrażania graczy przez mikrofon i na say. Co do steam tak gram bez, jeżeli opiekun serwera stwierdzi, że mam grać z żaden problem, bo też go posiadam. Jeżeli o mnie chodzi osobiście dał bym ci maksymalnego bana wedle regulaminu serwera, ale dla mnie liczy się dobro serwera i rozgrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uciekł z serwera :FailFish:, tak jak kierowca słynnego ostatnio bmw, wyjechałem do ciepłych krajów i opiekun serwera będzie musiał teraz zrobić ekstradycje. Lagów klatek nie udało mi się zauważyć, bo gracz zbyt szybko giną lub nie były dla mnie widoczne. Przed samym wyjściem z serwera wszedłem specjalnie na specta sprawdzić czy to czym spamujesz na u@ ma pokrycie czy nie. Co do ucieczki deklarowałem grę w godzinach porannych, wieczornych i nocnych jak każdy tutaj czy jak każdy w moim wieku posiadam swoje obowiązki. Jednakże deklarowanych godzin dotrzymuje. 

Chciał bym bardzo naprostować twoje wymagania co do adminów na serwerze. To, że jest admin na serwerze to nie znaczy, że będzie wykonywał twoje polecenia. Jeżeli zgłaszasz coś lub widzę, że dzieje się coś dziwnego i jestem jedynym obecnym adminem na serwerze to mojej ocenie podlega na ile to jest rażące lub nie i co z tym zrobić. Sugerując się taryfikatorem z regulaminu serwera i trzeźwym myśleniem podejmuje decyzje do której nic, a nic nie masz. Możesz ewentualnie napisać zażalenie tak jak w tej sytuacji. Osobiście jednak nie widzę w swoim zachowaniu uchybień czy nie dopełnienia obowiązków. 

Mimo to ostatecznego sądu dokona władza wyższa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Admin zacznie już grać na steam źle zrozumiał to, co mu napisałem, więc nie musisz kogoś wyzywać od dzieciaków i osoby która nie ma steama.

2. Nie możesz pisać skargi kłamiąc prosto w oczy administracji pisząc, że nie stawiałeś min, nie łamałeś regulaminu etc. po 30 sekundach tego demka, na którym

dostałeś bana widzimy o to takie efekty jak:

 

image.png

Także dzięki za zgłoszenie miejmy nadzieję że przestaniesz łamać regulamin :)

Edytowane przez strafelegit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...