Skocz do zawartości
Marcin2010PL

 zaakceptowane Podanie Marcin2010PL

Rekomendowane odpowiedzi

PODANKO

 

Nick na serwerze: Marcin2010PL
Wiek: 22
Znajomość AMXX (0/8):  7, jesli się coś nie zmieniło od mojej poprzedniej kadencji (+/- 4lata)
Doświadczenie:  kiedyś admin go:moda na 2 serwerowniach + multiadmin, aktualnie emerytowany emeryt na emeryturze ale swoje pamiętam XD
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Jak najbardziej
SID : STEAM_0:0:155756215
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/smiaro
Link do profilu na Game Tracker: https://cache.gametracker.com/player/marcin2010PL/91.224.117.52:27140/,wygląda tak, jakby nie było danych(albo nie mam do nich uprawnień z jakiegoś dziwnego powodu)
Kontakt: steam, dc - smiaro,
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: tak. wiadomo, że nie zawsze idzie wychwycić intencje gracza jeśli coś chce - czasami trzeba dopytywać :P
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem niczym Izak w swojej pamiętnej serii z overwatcha. A tak poważniej to wiem jak działają wszystkie wspomagacze (sgs etc. players are too powerful). Głównie chce pomóc sieci, a co najważniejsze graczom. Przykład? wh+aim, którzy później wracają na ab jakby nigdy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z tych 3 podań twoje najbardziej mnie przekonuje widziałem cię chyba kilka razy na servie nie wyróżniasz się niczym od przeciętnego gracza ale można dać ci szanse 
jak jedyny nie napisalem o wielu chiterach grajacych na servie xd 

okres probny 2tygodnie tyle ode mnie 

Edytowane przez kameleonn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...