Skocz do zawartości
Narkoman

 zamknięty skarga na admina cod

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: dziś, 27-11-23
Nick gracza: admin piesy 
Dowody: logi mozna sprawdzic-kick 
Świadkowie: 
Uzasadnienie: gościu wywala mnie za skan przez deskę, pierwsze słyszę ze wywalają za skanowanie. Kilka rund wcześniej sam dostałem taki skan i problemu nie robię a po za tym wypadało by najpierw dać upomnienie bo ktoś może nie znać tak absurdalnej zasady o ile takowa istnieje. Zadaniem admina jest pilnowanie i upomnienie gracza-nie karać za takie błahostki. NIe wkur**ł bym sie gdyby nie to ze dostałem fajny perk. 

A tak na marginesie to kilka map pod rząd gościu nawala minami w przejściu i jedynie co dostaje to upomnienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, gracz dostał kicka z powodem skan po 7s, nie zaprzeczę, piszesz że pierwsze słyszysz że ktoś wywala za skanowanie proponuje przeczytać regulamin bo nie znajomość prawa czyli w tym przypadku nie zwalnia z odpowiedzialności co skutkowało kickiem, to że kilka rund wcześniej ty dostałeś skana nie wiem mnie nie było, miny w przejściu też kickuje odrazu, a wracając do twojego wkurzenia i tak byś się zdenerwował bo po tym jak cię kicknąłem była 1 runda jeszcze, tyle co mam do powiedzenia, dziękuję w końcu mam coś do zrobienia na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11. Nie strzelamy oraz nie skanujemy na resp wroga przed 7 sekund na mapach:
de_eldorado, de_alexandra, de_dust2002, de_rats_1337.  *kick, ban od 5 min wzwyż*

@Piesy postaraj sie tylko najpierw upominac graczy poczym dawac im wieksze "nagrody"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...