Skocz do zawartości
Posterunkowy

 odrzucone Nowy Ład

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kto Gra Bez WH Ten Słabo Rucha
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem):  Podobne stanowisko na 4Mapsie innej sieci + inne servery.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/8
Staż w CS-sie: Gram od dziecka , wsm widać to po mojej grze.
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Potrzeba kogoś kto gra często , troszke "mleczaków" zdarłem na tej gierce także sądzę że nadaje sie idealnie :D 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Gram prawie każdego dnia ,  zazwyczaj 19-22/23
Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561197968971263/home/
Link do GameTracker'a:  Coś wam nie działa także podaje nicki pod ktorymi gram/grałem Posterunkowy/Kto Gra Bez WH Ten Słabo Rucha

Brakuje paru h do tych wymaganych 30stu ale zanim wy podejmiecie decyzje już będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie serwer wstaje z kolan i teoretycznie aktywnych adminów przydałoby się więcej, ale moim zdaniem Ty się na niego nie nadajesz bo patrząc na to jak się zachowujesz na serwerze to Ty tych graczy jedynie odstraszysz. Może i strzelać umiesz i grasz dużo ale jesteś strasznie arogancki, pierwszego dnia, kiedy wróciłem sprułeś się do mnie bo użyłem y@ ŻEBY POINFORMOWAĆ WSZYSTKICH, ŻE ZGŁOSZE BŁĄD DO OP XD Wczoraj kolejna sytuacja, zwracałem już kilka razy (nie tylko Tobie) uwagę, że b od 5ct a ty i tak robisz swoje.  Polecam ogarnąć zachowanie i spróbować za jakiś czas. 

Pozdrawiam czytelników Pan Kubuś najlepszy Admin FFA w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...