Skocz do zawartości
ZIOM

trzeba sprobowac jeszcze raz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Ziom

Wiek:15 lat

Doświadczenie (w byciu adminem):zadne ale chce sie nauczyc pozniewaz moge sie przydac

Znajomość AMXX (W skali 1-10):3 na 10 ale to dopracuje  :)

Staż w CS-sie: pol roku 

Steam / NonSteam: non steam

Dlaczego Ty: poniewaz moge sie przydac a teraz na serwerze odeszlo wielu adminow i chce sprobowac moze podolam temu zadaniu 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 godziny lecz gdy mam czas 5 godzin minimum a w wakacje okolo 9 godzin  ;)

Kontakt: 54605317 moj gg

 

http://www.gametracker.com/player/Ziom/80.72.34.124:27034/ link do GameTruck

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek -

 

znajmość amx +/-

 

 

staż cs +/-

 

 

non steam -

 

 

 

 

Odnośnie Twojego podania, nie przekonałeś zbyt bardzo swoja dobrą postawą. Mało się rozwinałeś na temat "dlaczego Ty", mało przekonywujące jest to podanie, czegoś w nim brakuje. Odnośnie godzin, nie wierze i nie uwierze że grasz 3-4 godziny dziennie czy nawet 5 w porywach. Grasz często ale nie tak długo jak piszesz, i to mikro wieeeelki -----------------------

Potrafisz gadać i gadac i gadać i gadać i gadać i gadać, 3/4 ludzi to juz irytuje jak ciągle coś mówisz i nie dajesz im w spokoju grac. Pisałem CI ostatnio żebys poszedł sobie na TSa pogadać a nie na publicznym :) także podsumowywując JESTEM NEUTRAL/BLIŻEJ NIE.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+- Dosyć ogarnięty i często miły,ale bardzo wybuchowy

 

+ Umiesz pomagać,zgłaszać,i wgl. jesteś pomocny

 

+- Mało stażu,ale jednak nie jest to wielki problem.

 

-+ Non steam. Gdybyś miał steama byłoby łatwiej się z tobą skomunikować w razie problemów,ale też nie jest on obowiązkowy

 

 

 

Ogólnie to jestem na tak i wielce wierzę ze się w niektórych kwestiach poprawisz.

 

 

 

^Jamalo nie rozumiem.To,że jest komunikatywny nie znaczy ze to od razu jakiś wielki minus,a jest zawsze opcja Mute.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli mogę to się wypowiem :) Z tego co pamiętam to wciąż słabo z Twoją kulturą osobistą, ale jeśli będziesz nad tym pracował to mogę dać TAK, ponieważ na serwerze jesteś bardzo często i zgłaszasz na u@ (i na fb, a przynajmniej zgłaszałeś za mojej kadencji :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjmuję na okres próbny. Chcę dać Ci szansę, bo widać, że Ci na tym zależy i naprawdę chcesz pomóc. Musisz pamiętać, że dzierżąc tą rangę, nie będzie zmiłuj. W trakcie 2 tygodni okresu próbnego, nie możesz dostać żadnego ostrzeżenia, czy to za aktywność, brak dowodów, złe zachowanie, niesłusznego bana, itp. itd. Trzymaj się adminów, oni będą się starali Ciebie pilnować, a Ty postaraj się to docenić i nie zmarnuj szansy jaką Ci daję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...