Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: pierdaczka
Wiek: 22
Doświadczenie (w byciu adminem):Wydaje mi się że doświadczenie jest posiadane ze względu iż bywałem już adminem na serwerach Multi-head tylko wcześniej pod innym nickiem
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mocne 7
Staż w CS-sie: Na steam w cs grywam od 2013 roku
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty: Możliwe że przyda się nowy członek administracji, były sytuacje gdy grałem i były haxy że tak powiem. Nie mam tam jakiejś ogromnej aktywności ale z każdym dniem nadrabiam :D a też wiadome jest to że nie każdy administrator w danym dniu spędza x godzin na serwerze dlatego in więcej pomocnych dłoni na serwerze tym lepiej. Z cichą nadzieją liczę na chociaż okres próbny. Dzięki z góry i Pozdrawiam :)  
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie to zależy od dnia ale ostatnio staram się być co dziennie w mniej lub większym czasie
Kontakt:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198100594200
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/pierdaczka/80.72.40.110:27026/

GT nie działa sprawdzałem wiele razy możliwe że robię coś źle :D

edit: minimalna średnia grania od 23 czyli od resetu  do dzisiaj wychodzi 2h przed resetem też grałem bywa też tak ze gram krócej lub dłużej wywnioskowałem to po statystykach przegranych na serwerze 🙂

Edytowane przez Blade Killers | N3XT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nigdy nie zrozumiem pchania się na admina przez osoby, które ledwo zaczęły grać na serwie. Nic wam ta ranga nie da, jedynie co, to stracisz szacunek graczy i własna godność. Jak ja mam współpracować z adminem, którego nie znam? Tu potrzeba chemii żeby to grało :monkasegz: Daj se miesiąc, pograj, poznajmy się (ludzie na serwerze niech cie poznają) i wtedy wróć i złóż znowu. 
Aktualnie na NIE 

Pozdrawiam Najlepszy Admin FFA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...