Skocz do zawartości
Yep

Spis bugów na serwerze COD 200

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwerze jest trochę bugów, które warto byłoby naprawić. Proponuje w tym temacie wypisywać co aktualnie jest zbugowane.

1. Perk Grawitacja nie działa.

2. Wydaje mi się, że gdy klasa z zamrożeniem, która ma Famasa (bodajże Terrorysta) zamrozi Ninje to ten potem jest widoczny.

3. Misje są całkowicie zbugowane, można dostać misje zabij 80000 ludzi w trakcie mapy albo zabij 80000 ludzi HS'em...

4. To nie jest o tyle bug co chyba feature serwera. Czasami na start daje 16 level, a czasami np. 42. To chyba spowodowane jest tym jaki największy lvl jest obecnie na serwerze. Jaki jest sens wbijania lvl'a od 16 gdy potem dostaje się 42 lvl automatycznie? Dać po prostu nowym graczom jakiś % od top levela, ale nawet gdy nie ma go na serwerze. Zrobić jakieś checkpointy dla top levela np. 50 lvl, 75 lvl, 100 lvl itd. i od tego dawać % nowym graczom.

Edytowane przez Yep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Nie, ten perk nie działa, zawsze jest 300/800 i to nigdy nie działa. Jest drugi podobny perk, zręczność skoczka czy coś takiego, który daje od 100 do chyba 500 grawitacje i to on działa.

Edytowane przez Yep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Można ten perk usunąć, bo ja nie widzę sensu w sumie jest zręczność skoczka, który jest lepszy.

2. Co do Terrorysty, w tej chwili to jest jedyna klasa, która po pewnym strzale powoduje widoczność u ninjy i bym tego nie ruszał (ewentualnie można by naprawić perk "Wszechwiedzący" bo nie działa).

3.  Misje do naprawy.

4. Balans lvlowy jest zależny od gracza, który ma najwyższy lvl na serwerze (W tej chwili jest 30% najwyższego lvla (200 lvl/61 lvl dla nowych graczy)), ja bym zaproponował 35% najwyższego lvla (200 lvl/ 71 lvl dla nowych graczy)

Edytowane przez SebaVHS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


perki do naprawy :

1. Te co oślepiają - nie które /i trząs ekranu wgl. nie działa

2.Wszechwiedzący czyli widzisz niewidzialnych i miny-też nie działa

Jak któreś jeszcze wyłapie to napiszę

A co do ninji to właśnie jak ktoś mnie trafi czymś tam to jestem widzialny całą mapę .

Edytowane przez IceShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Nie jestem pewny, ale hasło na konto chyba nie działa bo ktoś mi ostatnio wszedł na konto, wyszedł z klanu i wydał jakieś 100k $.

Należy usunąć otrzymywanie kluczy i skrzyń wojennych gdy gracz jest na speccie. Niektórzy sobie siedzą cały dzień i noc na serwerze na speccie, i to farmią. :)

Edytowane przez Yep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, Yep napisał:

 

Należy usunąć otrzymywanie kluczy i skrzyń wojennych gdy gracz jest na speccie. Niektórzy sobie siedzą cały dzień i noc na serwerze na speccie, i to farmią. :)

Od tego jest punkt w regulaminie, który zakazuje robienia czegoś takiego, i ja jako admin tego pilnuje jeżeli widzę że 3-4 rundy ktoś siedzi kickuje za afk

 

 

Edytowane przez Piesy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Piesy napisał:

Od tego jest punkt w regulaminie, który zakazuje robienia czegoś takiego, i ja jako admin tego pilnuje jeżeli widzę że 3-4 rundy ktoś siedzi kickuje za afk

Ale nie siedzisz na serwerze 24/7, a innych adminów nie ma. 

Nie ma potrzeby blokować dropu skrzynek i kluczy tylko dodać plugin, który wyrzuca graczy ze specta po kilku chwilach jak np. ten https://amxx.pl/topic/95576-ultimate-afk/

Dodatkowo ten plugin może wyrzucić pakę od gracza, który afczy będąc w drużynie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, kaboom!. napisał:

Dodatkowo ten plugin może wyrzucić pakę od gracza, który afczy będąc w drużynie :D 

 

Lepiej niech żaden plugin już nie wpływa na pakę, bo i tak są 2 bugi z nią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...