Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: RaJuPL
Wiek: 16
Znajomość AMXX (0/8): 4
Doświadczenie: Srednie 
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak
SID:STEAM_1:0:525328621
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199005989449/
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/RaJuPL/91.224.117.52:27140/
Kontakt: Steam, Forum 
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?:  Tak
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?Bywam bardzo często na serwerze gdzie nie ma adminów i jest to bardzo smutne co się dzieje bardzo chcę pomóc                            spacer.png

Edytowane przez RaJuPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, kameleonn napisał:

ehhhh 
na nie 
dużo by pisać większość powodów znasz ale dam eden 
próbowanie na sile wchodzenia mi w dupe 

No jakby nie jakby tak 

Ale że gadanie co tam i wgl takie tam to jest [wchodzenie w dupe ] No wsm to nie  Ale też masz swoich przydupsków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Generalnie najlepiej uczyć się w praktyce amx więc to by przeszło, grasz też na serwerze i wszystko fajnie, ale w twoim przypadku nawet okresu próbnego bym Ci nie dała.

Jesteś takim trzepakiem, że sam sobie być perma wsadził to po pierwsze.

Po drugie Raju jak ty masz ogarniać ludzi jak sam potrafisz zrobić czasami niezły syf na serwerze + słownictwo.

Lubię Cię szanuję, ale na razie jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


34 minuty temu, KiTsunE napisał:

Generalnie najlepiej uczyć się w praktyce amx więc to by przeszło, grasz też na serwerze i wszystko fajnie, ale w twoim przypadku nawet okresu próbnego bym Ci nie dała.

Jesteś takim trzepakiem, że sam sobie być perma wsadził to po pierwsze.

Po drugie Raju jak ty masz ogarniać ludzi jak sam potrafisz zrobić czasami niezły syf na serwerze + słownictwo.

Lubię Cię szanuję, ale na razie jestem na NIE

Jeśli nie masz nic przeciwko też się wypowiem 

Ostatnie moje gry nie wypowiadam się na ten temat jedyne co nic nie zaczynam zawsze to np blondi zaczyna robi większy syf.

słownictwo jak admin jest spoko da się słuchać nie ma problemu wypowiadam się jak prokurator więc spokojnie + ogarniam się z słownictwem a i perma bym sobie nie wstawił nie mam za co nie gram na żadnych wspomagaczy ani nic nie robię co jest nie zgodne z regulaminem ;)

Edytowane przez RaJuPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...