Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze:  Ryande
Wiek: 20
Znajomość AMXX (0/8): 3 (AMX średnio używałem ale mam duże zaznajomienie z SourceBans
Doświadczenie: Byłem adminem na kilku serwerach głównie CS:GO (kiedy jeszcze było)
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Oczywiście.

SID: STEAM_0:0:762131999
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/Nedyar00/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Ryande/91.224.117.52:27140/
Kontakt: Forum, Steam, Discord.
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Tak
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:

Jako iż jestem graczem całkiem aktywnym. Bardzo łatwo nawiązuje znajomości jak i staram się być pomocny dla graczy. Mam dużo wolnego czasu więc moja aktywność również będzie całkiem widoczna. Co prawda potrafię być toksyczny ale w wymagających tego sytuacjach bądź na danym stanowisku potrafię się opanować aby być przyjaznym i spokojnym graczem. Słucham się postawionych wyżej jak i jestem osobą której jak coś się jej powierzy to uczynnie postara się daną rzecz wykonać. Oraz chciałbym się trochę poduczyć tego adminowania w tym 1.6. 

Edytowane przez Rayden.
GT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+/-amx poduczysz się, przypomnisz sobie co i jak i będzie git.

+wiek

+adminem byłeś

+steam

+chęci 

-profil

rozmawiałem z tobą sporo na serwerze, wydajesz się w porządku, i faktycznie jesteś spokojnym i opanowanym człowiekiem. Jak coś tam nie wiedziałem to tam pomogłeś faktycznie. amx to sobie przypomnisz/wyuczysz się, nie jest w tym nic trudnego. A co do profilu multihead to zauważyłem że masz tam 2 posty w czasie napisanego podania , a z tego co wiem to podanie o admina można składać minimalnie od 5. Zobaczymy jak to Góra przyjmie, poza tym git.

może co z tego będzie. Jak na razie Jestem Na Tak, okres próbny 2 tygodnie

Życzę Powodzenia.

 

 

Edytowane przez johnny nawalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...