Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: mati krol
Wiek: 19 jeszcze
Znajomość AMXX (0/8):  7
Doświadczenie:  bardzo duze
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam:nie
SID:STEAM_1:0:861476812

Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199522838622/
Link do profilu na Game Tracker:
Kontakt: dc, forum
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?:ta
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:Nie gram jakos dlugo, ale to co sie na serwerze dzieje to istna tragedia ziomek lata na aimie. Najlepsze jest to , ze to nie jest pierwsz sytuacja wiec ten jeden dodatkowy admin sie przyda, licze na pozytywne rozpatrzenie tego podania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przykro mi ale jestem na nie.

- Za mało godzin na serwerze... Odczekaj tydzień i pózniej się zastanów czy chcesz. Bo już tutaj był przyklad jednego admina który mówił że jest aktywny na serwerze. Na GT miał kilka godzin dziennie a koniec w końcu ledwo na serwerze sie pokazuje.

- Problem adminów nie wynika z tego że jest ich mało. Ba jak na moje zdanie jest ich wystarczająco. Problem tkwi w tym że nie opłaca się wchodzić na serwer jak w przeciągu tygodnia (nie wliczając weekendów) jest przeszło 7-8 prawdziwych graczy W PEAKU. Reszta to zwykłe botobranie i nabijanie stastysyk które i tak nie wliczają sie do top15 (conajwyzej pieniadze na tym pozbierasz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...