Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: mati krol
Wiek: 19 jeszcze
Znajomość AMXX (0/8):  7
Doświadczenie:  bardzo duze
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam:nie
SID:STEAM_1:0:861476812

Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199522838622/
Link do profilu na Game Tracker:
Kontakt: dc, forum
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?:ta
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:Nie gram jakos dlugo, ale to co sie na serwerze dzieje to istna tragedia ziomek lata na aimie. Najlepsze jest to , ze to nie jest pierwsz sytuacja wiec ten jeden dodatkowy admin sie przyda, licze na pozytywne rozpatrzenie tego podania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi ale jestem na nie.

- Za mało godzin na serwerze... Odczekaj tydzień i pózniej się zastanów czy chcesz. Bo już tutaj był przyklad jednego admina który mówił że jest aktywny na serwerze. Na GT miał kilka godzin dziennie a koniec w końcu ledwo na serwerze sie pokazuje.

- Problem adminów nie wynika z tego że jest ich mało. Ba jak na moje zdanie jest ich wystarczająco. Problem tkwi w tym że nie opłaca się wchodzić na serwer jak w przeciągu tygodnia (nie wliczając weekendów) jest przeszło 7-8 prawdziwych graczy W PEAKU. Reszta to zwykłe botobranie i nabijanie stastysyk które i tak nie wliczają sie do top15 (conajwyzej pieniadze na tym pozbierasz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...