Skocz do zawartości
LOTAAA

 zamknięty Propozycja CS:GO MOD

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja polega na tym, żeby usunąć te "boty" z serwera, ponieważ jest trochę to denerwujące przynajmniej dla mnie nie wiem jak dla innych, wypowiecie się.. A dlaczego je usunąć? Denerwuje to, że sobie grasz wszystko świetnie, możesz sobie na nich nabijać siano ale zabijesz ich nie dostajesz nic ranku, a jak oni już cie zabija to spadasz w dół i jest to strasznie denerwujące. Czekam na rozpatrzenie, wesołego jajka ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minutes ago, Wlodarz poczdamu said:

powinien na nowo wleciec reset

Reset był jeszcze w tym miesiącu więc nie wiem po co nastepny...

A z tym tematem też sie wypowiem.

Rozumiem że są one irytujące ale trzeba zrozumieć też jedno. Gdyby nie te boty ten serwer stałby w wiekszosci czasu pusty.
Chodzi mi o to iż wiadomo że nikt nie chce siedzieć na "martwym" serwerze, a te boty przynajmniej sprawiają że jest jakikolwiek ruch. (moim skromnym jak masz tryhardować na ranking to współczuje xd)
Bo jakby były całkowicie skasowane te boty to całkiem szczerze można sie spodziewać całkowitego wyjebania pod względem grywalności, ponieważ bądzmy szczerzy nikomu sie nie chce siedziec na serwerze stricte CSGO Mod kiedy na nim jest 0-3 prawdziwych graczy w ciągu tygodnia.
Ja bym proponował zmiejszenie ilości botów do 3v3/4v4 zamiast robienia 6v6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...