Skocz do zawartości
warniak

Wandi ajajajaja

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużył swoją aktywnością na szansę. Jak każdy z nas ma swoje wady, ale widzę, że mimo specyficznego charakteru to dobry chłop. Jeśli nie będzie wyrabiał czasowo, to zrezygnuje. Normalna kolej rzeczy. Są na forum osoby, które być może nigdy nie dostałyby szansy na "poważniejszą" rangę, gdyby były oceniane tylko przez pryzmat swojego stylu bycia. Te osoby wiedzą, że o nich wspominam. Często tak bywało. Dzisiaj Wandi to najaktywniejsza postać na forum. Może się nie sprawdzić. Kilka innych osób również mogło się nie sprawdzić. Zazwyczaj bywało jednak odwrotnie. Jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Swoich czasów Frizałt miał po 10 rang w tym 7 funkcyjnych i dawał radę. Loki bardzo się stara i zasługuje na swoją szanse, jest aktywny i można mu ufać . 

 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że w przypadku zaakceptowanego podania nas nie zawiedziesz.   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wierzę w Ciebie Loki!!!!  

 

 

 

 

 

2dqrc01.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm może dodam też coś od siebie. Jesteś bardzo aktywny na forum, zawsze coś gdzieś namalujesz. 

 

Rang może i trochę już masz ale nic nie stoi na przeszkodzie byś miał o jedno więcej . 

 

Dam Ci Tak ponieważ bardzo się starasz lecz jak Malu napisał jeżeli dostaniesz już tą rangę to nie zmarnuj tej szansy i nie zawiedz nas. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ooo Wandiś :D

 

Na TAK:

 

+Miły

 

+Pomocny

 

+Raczej Ogarnie :)

 

 

 

 

 

                                                                                 2yx3woh.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytam i czytam te wypowiedzi i wnioskuję po waszych wypowiedziach, że dla was najważniejszym powodem jest aktywność na forum

 

to taki priorytet, że inne powody nie mają jakiegokolwiek znaczenia.. troszkę jest to śmieszne bo co drugi młody człowiek siedzi przed ekranem zamiast pobiegać na dworze..

 

 

 

Więc tak, osobiście jestem na Nie, gdyż Wandi to nie jest osoba na takowe stanowisko, jego zachowanie ma wiele do życzenia

 

za przeproszeniem jestem w stanie porównać jego zachowanie do dzieci z piaskownicy gdzie sobie wzajemnie klepią babki z piasku i kłócą się która babka jest lepsza, może i dużo osób go lubi bo w tych czasach daleko nie pada jabłko od jabłoni.

Kolejnym powodem jest brak doświadczenia w moderowaniu forum, nie sądzę abyście szukali niedoświadczonych ludzi na takowe stanowisko, może i by się nauczył moderowania albo i nie, różnie bywa ale jednakże jestem za przyjmowaniem już doświadczonych forumowiczów.

O rangi się czepiać nie będę bo to w sumie bezsensu zaczepka, tyle ile mu dajecie to tyle ma proste ; )  przede wszystkim to od Was zależy ile on rang ma i ile obowiązków więc nie czaję po co się czepiacie o jego rangi i czy się wyrobi.

 

 

Więcej się rozpisywać nie będę aby tutaj Wandiego nie zjechać, ale możecie zapamiętać jedno, że jak chcecie zrobić z tego forum właśnie taką piaskownicę gdzie Wandi pasuje to będę wtedy na TAK ; )

 

 

Pozdro

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Czytam i czytam te wypowiedzi i wnioskuję po waszych wypowiedziach, że dla was najważniejszym powodem jest aktywność na forum

 

to taki priorytet, że inne powody nie mają jakiegokolwiek znaczenia.. troszkę jest to śmieszne bo co drugi młody człowiek siedzi przed ekranem zamiast pobiegać na dworze..

 

 

 

Więc tak, osobiście jestem na Nie, gdyż Wandi to nie jest osoba na takowe stanowisko, jego zachowanie ma wiele do życzenia

 

za przeproszeniem jestem w stanie porównać jego zachowanie do dzieci z piaskownicy gdzie sobie wzajemnie klepią babki z piasku i kłócą się która babka jest lepsza, może i dużo osób go lubi bo w tych czasach daleko nie pada jabłko od jabłoni.

Kolejnym powodem jest brak doświadczenia w moderowaniu forum, nie sądzę abyście szukali niedoświadczonych ludzi na takowe stanowisko, może i by się nauczył moderowania albo i nie, różnie bywa ale jednakże jestem za przyjmowaniem już doświadczonych forumowiczów.

O rangi się czepiać nie będę bo to w sumie bezsensu zaczepka, tyle ile mu dajecie to tyle ma proste ; )  przede wszystkim to od Was zależy ile on rang ma i ile obowiązków więc nie czaję po co się czepiacie o jego rangi i czy się wyrobi.

 

 

Więcej się rozpisywać nie będę aby tutaj Wandiego nie zjechać, ale możecie zapamiętać jedno, że jak chcecie zrobić z tego forum właśnie taką piaskownicę gdzie Wandi pasuje to będę wtedy na TAK ; )

 

 

Pozdro

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie oceniaj z góry. Najpierw poznaj, nie sugeruj się samymi postami (jestem przekonany, że nie znasz). Mogę Ci z miejsca wymienić osoby, które sprawiały podobne wrażenie, a dzisiaj są kluczowymi postaciami dla sieci (choć niekoniecznie sytuacja musi się powtórzyć, ale tak to wszystko wygląda). Zresztą wspominałem już o tym.

 

 

 

Pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze? Miałem dylemat czy dać Ci tą szanse, ale po dłuższym namyśle i przeczytaniu wypowiedzi innych, masz moje tak.

 

Nie mam zamiaru rozpisywać się czemu, daję Ci tą szanse i tyle. Jak nie będziesz wyrabiał, to zrezygnujesz, proste.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę zwlekałem no ale trzeba dorzucić swoje trzy grosze.

 

masz moje TAK, każdemu należy się szansa, tym bardziej że spełniasz wymagania. Masz tyle rang co tylko świadczy o tym że nie rzucasz słów na wiatr i potrafisz się zająć powierzoną funkcją.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wandi, osoba, na której można polegać. Rzetelny, profesjonalny w tym co robi, chęci ma dobre czasami mu nie wychodzi, ale nikt nie jest idealny. Kulturalny i życzliwy, zawsze służy pomocą! Krzychu daj info, za to go kocham :D Nie mam zastrzeżeń, jestem przekonany, że sobie poradzi z nową funkcją. Pozdrawiam cieplutko grubasku :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś aktywny na forum, masz wiele " obowiązków " na sieci, udzielasz się, dlatego dam Ci szansę na okres próbny 2-ch tygodni.

 

 

 

W tym czasie pokażesz aktywność, oraz zaangażowanie.

 

 

 

Pamiętaj też żeby nie zaniedbywać innych " obowiązków " ;)

 

 

 

 

 

Gratuluję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...