Skocz do zawartości
warniak

Wandi ajajajaja

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię:Wiktor 

2. Kontakt:Forum,TS,Steam.

3. Lokalizacja:Świętokrzyskie.

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około):6-5h. Zapomniałem dodać ,że na tele też siedzie dużo.

5. Posty (min.400 sensownych):Pewno jest.

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie):To co do moderatora należy.

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum:Obojętne mi to :) Byle by pomóc.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:OP DD2/INF i RNFP może potwierdzić ,że nie ma ze mną żadnych kłopotów.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Tak ale wiadomo każdy ma gorsze dni.

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości:No około 5 ale po resecie żadnego ,czy tylko ja widzę progres ?

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]:Zaczynam Technikum w moim mieście ,lubię sport ,gry komputerowe ,wyjść na dwór z "blok ekipą" Ogólnie to składam to podanie jako taki "support" dla forum ,jak widać rekrutacja stoi bardzo długo więc chce pomóc.

 

Pisze podanie bo spełniam wymagania ,jeśli się nie uda to żyjemy dalej.

 

Pozdrawiam :) 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Nigdy ale na Adminie UBT trochę się nuczyłem.

 

 

 

 

 

A czy jaki admin DD2/INF lub RFP muszę robić coś na forum ? Zawsze gdy gram forum otwarte ,fb też ( ale rzadziej ) Gdy zginie co chwile patrze na forum albo pisze na SB.

 

Gdzie to wam przeszkadza ?

 

 

 

@Xeo 16.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie ale i na Tak

 

 

 

+ogarnięty

 

+nauczy się

 

+przyda się

 

+młody=ambitny

 

+spełnia wymagania

 

 

 

Masz moje TAK! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahahahahahaha :D

 

Podpuściłem gościa i złożył podanie xD Co za cweluś! xD

 

ŁOWCA RANG! :D

 

 

 

 

 

Oczywiście, że na tak :)

 

 

 

Spełnia wymagania, lubiany na sieci, jest tu i tam. Przyda się nam taka maskotka :D

 

 

 

 

 

LOKI Balboa XDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sorki wandi ale jestem neutralny ze wzgledu na inne rangi masz szkole itp. i sobie nadrobisz pracy potem zaczną się urlopy itp. bo czasu zabraknie 

 

 

 

neutralny .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wandiś, ja także neutral z większym minusem za rangi, które posiadasz, plus to co pisał happy, szkoła.

 

Admin DD2/INF, UBT, Radaktor FP, to już jest dużo rang ^.^ Zaczynasz mi przypominać pewną osobę.

 

Dodam, że podanie mnie nie przekonuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wandiśiu ją będę neutralny również jak dwie inne osoby , ponieważ

 

Masz już trochę rang i zaraz ci czasu zabraknie żeby je wszystkie ogarnąć . Lecisz na rangi moim zdaniem ,ale może się myle . Nie wiem ale wolę zostać neutral :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz ale NIE

 

Nie możesz mieć każdej rangi która zechcesz, tzreba sobie na wszystko zapracować a ja odnosze wrażenie, że chcesz mieć by świecić ta rangą ;)

 

Wszędzie Ciebie pełno to fakt ale nie widze Ciebie na tym stanowisku. Moderator to osoba odpowiedzialna, czesto spamujesz jakimiś niepotrzebnymi odpowiedziami, lub nowymi tematami, na ts da si0ę z Tobą porozmawiać, ale strasznie czasami drażnisz i te zachowania.. Masz już moim zdaniem wystarczająco rang.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Długo zastanawiałem się nad wypowiedzią..

 

W sumie przekonał mnie wpis na SB z linkiem do podania, aby się tutaj wypowiedzieć.

 

Twoimi plusami jest to, że jesteś bardzo aktywny, starasz się pomóc i wszędzie Ciebie pełno(chociaż z drugiej strony, to ma też swoje minusy).

 

Pomimo tego, że SB traktuję jako oddzielną rzecz z forum, to jednak nie da się nie zauważyć Twojego dziecinnego spamowania jednym słowem.

 

Do tego podanie napisane od ręki, nie sprawdzone pod względem estetycznym i nie sprawdziłeś błędów.

 

Moim zdaniem nie udowodniłeś jeszcze, że zasługujesz na bycie Moderatorem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem to OP UBT to i tutaj napiszę:

 

 

 

Jesteś w UBT, adminujesz na DD2/INF, szkoła się zaczęła, weź najpierw zobacz czy wydolisz z pogodzeniem tych obowiązków i dopiero później chwytaj się Moderatora, który obok UBT będzie Ci zżerał większość czasu. Jest przypał z UBT (ogólnie a nie z konkretnymi członkami) i pasuje żebyście się skupili na poprawie kondycji UBT.

 

 

 

Dodam do tego, że posty, shouty, interpunkcja i pisownia czasem u Ciebie nieźle zawodzi (przecinki to zmora).

 

 

 

Fajnie, że jesteś aktywny, starasz się mordo, trochę pracy nad sobą i zobaczymy jaka to z Ciebie będzie morda na modku. Póki co jestem na nie, choćby dla Twojego własnego dobra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ma ilość rang do tego jak sobie radzi? Skoro składa podanie posiadając już więcej jak dwie rangi to uważam, iż ma świadomość tego, że będzie musiał więcej czasu poświęcać forum. Mimo, że jestem tu krótko i możliwe, że mam mało do powiedzenia to myślę, że szansa się należy, zobaczymy czy rzeczywiście podoła zadaniu i czy wypije piwa które nawarzy:) zawsze później można zdegradować jak nie będzie sobie radził ja nie widzę problemu. A jak widać wymagania spełnia, to że czasem coś palnie głupiego to każdemu się zdarza, jesteśmy ludźmi, nie przesadzajmy z tym dobrym zachowaniem, nie dostanie się tu za to jedynki. Takie głupie gadki nie jednemu potrafią poprawić humorek, przynajmniej jest wesoło i na luzie:)) a na prezydenta nie startuje, żeby robić i mówić co mu każą, modek też człowiek:) aby tylko sprawnie robotę swoją wykonywał.

 

Także ja jestem z Tobą wanda! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty nie widzisz problemu w późniejszej degradacji etc?

 

A ja widzę ich masę... Chcesz jeden? Ciągłe zmiany w wyższych stanowiskach na 100pro "dobrze świadczą" o sieci.

 

 

A teraz Wandi.... Jestem na nie... Dlaczego? Trafiłeś idealnie nie w moment... Tak jak napisałeś, zaczynasz nową szkołę, to już nie gimbaza i napewno będzie duzo wiecej nauki, do tego obowiązki które już posiadasz... W zaden sposób nie mówie tego na złość czy coś... Poprostu powoli :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...