Skocz do zawartości
MemesiO

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Przemysław

 

 

 

2. Kontakt:

 

a) Steam;

 

b )GaduGadu;

 

c) Facebook; (MemesiO)

 

d) Telefon (w razie potrzeby podam);

 

 

 

3. Lokalizacja:Śląskie, Pszczyna

 

 

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Wchodzę, sprawdzam, wychodzę. Około dziennie, nie wiem. Zależy od ilości postów do sprawdzenia.

 

 

 

5. Posty (min.400 sensownych): Jest.

 

 

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Zrobić nie wiele, ale ostatnio forum się zastało.

 

 

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całe forum.

 

 

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Osobiście myślę, że są, ale nie mnie to oceniać.

 

 

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Cierpliwości mam pod dostatkiem. Systematyczność to wrodzona moja cecha.

 

 

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 0 (w tym dwa upomnienia, jedno za spam na Shoutboxie - Procentowy wychwycił moją pomyłkę, przycisnąłem sobie na TouchPad w laptopie i przez co wysłało wiadomość, a ja się nie zorientowałem).

 

 

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Witam. Nazywam się Przemysław jestem absolwentem Technikum Hotelarskiego, posiadam technika w tej dziedzinie oraz maturę. Jako pracownik recepcji przez rok, nauczyłem się współpracy z ludźmi. Grałem w pobliskiej drużynie piłkarskiej, zakończyłem swoją karierę, gdy rozwiązano klub z powodów finansowych. Jako goalkeeper zawszę stawałem na wysokości zadania i prowadziłem zespół do zwycięstw, dzięki mojej obronie w ostatnim meczu awansowaliśmy do okręgówki. Obecnie pracuję w duże firmie, dlatego wyjeżdżam na delegacje, zazwyczaj trwają jeden dzień. Często nudząc się siedzę na forum i przeglądam tematy. Zakupiłem samochód, często przy nim grzebię. Jako moderator tego forum byłem może zbyt surowy, lecz nie ma takiej drugiej osoby w składzie, która wymierza sprawiedliwość patrząc na regulamin, a nie na koleżeństwo.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...