Skocz do zawartości
Ne!taN

Podanie Poj3BaoBaoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ne!taN

Wiek: 18

Doświadczenie (w byciu adminem):  Adminem już raz byłem, ale z niewiadomych mi przyczyn nagle straciłem i admina i vipa ( Dokładnie na tym serwie )

Znajomość AMXX (W skali 1-10): W dalszym ciągu się uczę 

Staż w CS-sie: 3/4 lata

Steam / NonSteam: NonSteam

Dlaczego Ty: Byłem już adminem na tym serwie, ale jak wspomniałem wyżej, z niewiadomych mi przyczyn straciłem.. I chciałbym dalej kontynuować pilnowanie serwera. Często obserwuje graczy, którzy podejrzanie grają i praktycznie nigdy się nie mylę co do nich. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-7 h

Kontakt: Pw lub gg  50498619

 

 

 

Link do Game Trackera : http://www.gametracker.com/player/Poj3BaoBaoo/80.72.40.110:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rowniez jestem na nie.

 

 

 

Adminow jest mozna powiedzec ze juz zbyt duzo robi sie zapewne powoli burdel.

 

 

 

Admina miales.. straciles.. zapewne za aktywnosc.. od kiedy dostales admina za pierwszym razem nie wszedles ani razu na serwer. Nie nadajesz sie moim zdaniem na admina. 5-7h dziennie nie grasz nie wciskaj nam tu kitu;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Rowniez jestem na nie.

 

 

 

Adminow jest mozna powiedzec ze juz zbyt duzo robi sie zapewne powoli burdel.

 

 

 

Admina miales.. straciles.. zapewne za aktywnosc.. od kiedy dostales admina za pierwszym razem nie wszedles ani razu na serwer. Nie nadajesz sie moim zdaniem na admina. 5-7h dziennie nie grasz nie wciskaj nam tu kitu;)

 

 

Niestety, na serwie jestem codziennie, prócz sierpnia, ponieważ byłem w pracy. I proszę to mi nie wciskać kitu, bo wielu potwierdzi, że jestem teraz codziennie na serwie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...