Skocz do zawartości
Gość

Sprzedam Konta STEAM

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym coś przekazać, więc proszę przeczytaj najpierw tą krótką wypowiedź zanim zdecydujesz się ze mną skontaktować.

Skoro odwiedziłeś ten temat to znaczy, że najprawdopodobniej jesteś graczem który szuka konta dla siebie, myślę również, że zależy Ci na tym aby nie zostać oszukanym.

Niestety 100%'owej pewności nikt nigdy ci nie zapewni, ja jako sprzedawca w tym momencie sam utrudniam sobie sprzedaż konta wypisując takie informacje, ale chciałbym abyś

wiedział jakie jest ryzyko. Kupno używanego konta nigdy nie jest bezpieczne, ja chciałbym zapewnić Cie tylko, że nie zamierzam Cie oszukać, chciałbym tylko sprzedać moje

konta z racji tego, że nie gram już w gry które się na nich znajdują smile.png zająłem sie teraz inną grą która mnie bardzo wciągneła, a mowa tutaj o Guild Wars2.

Ja tak samo jak Ty jestem graczem i wiem jak to jest stracić konto w grze na którą poświęciło się swój czas i pieniądze... dlatego jeszcze raz próbuję Cie zapewnić, że nie zamierzam

Cie oszukać.

 

KONTAKT:

GG: 48056069

TeamSpeak 3: ts3.csbydgoszcz.pl | pokój 94 | mój nickname xyz.

 

W przypadku kupna dwóch kont naraz cena wynosi 180zł (czyli o 20zł taniej)

 

Konto STEAM#1

 

Sposób płatności: Paysafecard ( nie posiadam konta allegro, dlatego przewiduję tylko taką metodę płatności )

 

Cena: 120zł

 

2ibzptw.jpg

 

 

Konto Steam#2

 

Sposób płatności: Paysafecard

 

Cena:80zł

 

5yw46r.jpg

 

 

 

 

 

Prosiłbym jeszcze administrację forum, aby mój stary temat został usunięty lub zaktualizowany na ten powyżej, ponieważ został już zamknięty, a znajdują się w nim nieaktualne screenshoty przez co ktoś może myśleć, że konta zostały sprzedane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...