Skocz do zawartości
Szyllwekcyms

Modele broni

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Wiele osób nie wie jak wgrać własne modele broni. Niektórzy wstawiają obrazki do cstrike, inni pobierają różne programy. W tym poradniku chciałbym napisać jak w prosty sposób to zrobić. (Jeśli taki poradnik był to z góry przepraszam ale internet ostatnio mnie nie oszczędza).

 

 

 

 

 

1.Co to modele broni?

 

 

 

 

 

- Modele broni  w Counter - Strike to wyglądy broni oraz czasem dźwięki strzału, przeładowania itp.

 

 

 

 

 

2.Skąd wziąć takie modele?

 

 

 

 

 

- Miliony modeli można znaleźć na TEJ stronie.

 

 

 

 

 

3.Jak posługiwać się tą stroną?

 

 

 

 

 

a) Na podanej stronie modele broni porozmieszczane są ,,od najnowszych". Aby szukać tylko w danym modelu broni (np. AK47) należy :

 

 

 

 

 

<a  href=http://multi-head.pl/public/style_emoticons/default/cool.png' alt='cool.png'> Z tabeli ,,Categories" (ang. Kategorie) wybrać interesujące nas modele do danej broni. W tabeli nazwy A - X.

 

 

 

 

 

c) Kiedy to zrobiliśmy pokaże się tabela ze wszystkimi modelami danej broni. Nad tabelą jest wyświetlona liczba stron. Tabela dzieli się na:

 

 

 

 

 

- ,,Preview" - Ta część najbardziej nas interesuje. Można zobaczyć tu wygląd modelu, kiedy był wrzucony i go pobrać (o tym w punkcie 4).

 

 

 

 

 

- ,,Submitter'' - Odnośnik do profilu autora.

 

 

 

 

 

- ,,Stats" - Tu widoczne są oceny danego modelu broni.

 

 

 

 

 

4.Jak pobrać model, kiedy już znalazłem ,,ten właściwy''?

 

 

 

 

 

a) (jak w punkcie 3c myślnik 1) W ,,Preview'' pod zdjęciem modelu znajduje się jego nazwa (żółta, pogrubiona czcionka). Należy na nią

 

 

nacisnąć.

 

 

 

 

 

cool.png Klikamy spory, zielony prostokąt z napisem ,,DOWNLOAD" oraz ,,(rozmiar modela) kb".

 

 

 

 

 

c) Pobieranie rozpocznie się automatycznie po około 5 - 15 sekundach (należy odblokować ,,wyskakujące ok(no/ienka).

 

 

 

 

 

5.Mam ten model, jak go wrzucić do mojego cs'a?

 

 

 

 

 

a) Włącz ,,Mój Komputer" / ,,Komputer".

 

 

 

 

 

cool.png Teraz do wyboru, czy macie Counter - Strike na Steam, czy NonSteam :

 

 

 

 

 

Steam

 

 

- (Tam gdzie macie Steam C:/D:) U mnie jest to C:\Pliki Programów (Program Files) (x86)\Steam(Teraz w folderze Steam)\SteamApps\common\Half-Life\cstrike...

 

 

 

 

 

- Teraz w pobranym WinRar'ze będzie w folderach co do models, co do sound itp. Najczęściej jest same models więc ...\cstrike\models... i podmieniamy plik(i), które mamy w pobranym Win Rar'ze.

 

 

 

 

 

NonSteam

 

 

​- (Tam gdzie macie zainstalowanego cs'a) U mnie to było C:\Pliki Programów (Program Files) (x86)\Counter - Strike 1.6(teraz w folderze cs'a)\cstrike... Teraz zrób to, co w punkcie 5b, Steam, myślnik 2.

 

 

 

 

 

6.Czy wszystkie modele są dozwolone?

 

 

 

 

 

- Nie wszystkie! Pamiętajcie czytać regulamin serwerowni, na której gracie. Modele pomagające odróżnić CT (Anty Terrorystów) od TT (Terrorystów) są niedozwolone i karane banem!

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Kolorem zielonym oznaczone są pytania.

 

 

 

 

 

Kolorem purpurowym oznaczone są krótkie i szybkie odpowiedzi na pytania.

 

 

 

 

 

Taką czcionką oznaczone są odnośniki do stron.

 

 

 

 

 

Link strony: http://cs-soplica.com/topic/155585-poradnikmodele-broni-w-counter-strike/
/>

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...