Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Mateusz

2. Kontakt: steam 

3. Lokalizacja: Rzeszów 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 2 do 3 h 

5. Posty (min.650 sensownych):  troszkę brakuję. ;(

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym usprawnić działanie forum, usuwać nie potrzebne tematy. Oraz pomagać nowym członkom w zapoznaniu się z naszym forum, i pokierowanie ich do od odpowiednich działów. 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum Na sam początek coś prostego, żeby się wdrążyć. 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Dobre, do czasu jak ktoś mnie nie zdenerwuję. 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Systematyczność jest, cierpliwość zależy od sytuacji. 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Mam jedno , ale je nie da się usunąć, ponieważ było ono dane przed zmianą na forum.

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Witam. Mam na imię Mateusz i mam 23 lata, po chodzę z małego miasteczka Jasła które znajdują się na Podkarpaciu. Na co dzień pracuję , oraz spędzam dużo czasu z dziewczyną. Z MH jestem związany już dość długo, ponieważ pamiętam początki powstawania tej sieci. Nieliczne osoby mnie jeszcze pamiętają, i to mi wystarcza. Nie prowadzę jakiś licznych znajomości tutaj, ponieważ rotacją ludźmi na tej sieci jest bardzo duża. Grywam na serwerach typu, cod 200, dd2 dm, czasem zdarzają się inne. Miałem już na tej stanowisko @, oraz byłem członkiem UBT. Mam nadzieję że dostanę szansę , chce pomóc dlatego jeśli moje podanie nie zostanie zaakceptowane , to do nikogo nie będę miał pretensji . Pozdrawiam.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak. A stanowisko wymieniłem wyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sniper, kiedyś byłeś dość aktywnym użytkownikiem i naczelnym spamerem (w dobrym tego słowa znaczeniu, tzn. interesowałeś się serwerem) jeżeli chodzi o cod 200.

 

Nie mniej jednak Twoja aktywność drastycznie spadła przez co muszę dać nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy powtarza po każdym mądrości.

 

Ja jestem na tak, każdy kto był tu dwa lata temu zna snajpera i wie, że jak wkracza do akcji to pokazuje wszystkie najważniejsze na tym stanowisku cechy.

 

Dodatkowo ta aktywność niewiele znaczy, za każdym razem gdy snajper obejmował funkcję to ta skakała kilka razy.

 

 

 

Ps. Gdyby miał w planach być "mało aktywny" to by nie składał podania.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rok temu byłem H@ i chciałbym nim być ponownie. Przez miesiąc nie logowałem się na forum, ale mam ochotę zostać moderatorem. Dwa lata temu zostałem opiekunem ODD2 i chcę nim zostać po raz kolejny. Moja aktywność była i jest zerowa, ale mam zamiar to zmienić, gdy dostanę rangę.

 

 

 

Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Mam na imię Mateusz i mam 23 lata, po chodzę z małego miasteczka Jasła które znajdują się na Podkarpaciu.

A ja na imię mam Patryk i mam 21 lat, POCHODZĘ z małego miasteczka z okolic Szczecina.

 

Jestem na nie, pewnie przez dzisiejszą pogodę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie,

 

- Słaba aktywność na forum, niby masz te 500 postów ale mimo to nie widziałem żadnego postu z twojej strony.

 

- Moderator powinien mieć proprawną polszczyznę i te inne w palcu, jak to jest napisane? Bardzo dobrą, a sądząc po "po chodze" widać jaki masz stosunek do tego :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...