Skocz do zawartości
Roti

Propzycje i uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zauważyłem, że na serwerze są wyłączone komendy /me oraz /hp. Niby mały szczegół jednak jestem bardzo ciekawski i lubię sobie po śmierci wpisać te komendy.

 

2. Przy glosowaniu na kolejną mapę vote nie znika przez co nie da zmienić sie broni, już nie mówiąc o tym, ze strzelasz do kolesia, a wyskakuje Ci informacja o skrzynkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Jestem za, przydatne.

 

2. Vote - mi sie to nie blokowało ale można zrobić tak jak Ty piszesz, oraz te info o skrzynkach - to trzeba zmienić, bardzo denerwuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jeszcze jedna propozycja. Misje które teraz są polegają na zabiciu np. 200 osób moim zdaniem misje powinny być do wykonania na jednej napie i zadania typu: Zabij 5 wrogow w jednej rundzie, zabij 3 graczy nożem , zabij 3 wrogów scoutem. I przy zmianie tego przydało by się także zmienienie tego ze nie musimy mieć wykonanej misji numer 1 aby wykonać misje nr 2. Czyli noge sobie zrobić najpierw 5 misje, a później 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W obu propozycjach jestem za.

 

@Japierdziele ziomek jak ty się o wszystko prujesz to się w pale nie mieści.. Co mam napisać, że jestem na tak bo to będzie przydatne? Na jedno wyjdzie.. Bosh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

2. Nie wiem czy sie da to info usunać. Moim zdaniem to dodaje klimatu z gry CS-GO

 

 

 

 

Można zrobić tak aby info o skrzynkach wyświetlało sie na czacie, np. [sKRZYNKI] Gratulacje, udało Ci się zrobyć skrzynkę AWP.

 

A ten kto nie otrzymał - [sKRZYNKI] Nie udałlo Ci się zdobyć skrzynki, spróbuj na kolejnej mapie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiele osób się skarży na podwójny skok dla vip'a.... To jest przerażające bo z tym podwójnym skokiem może kampić w takich miejscach gdzie nikt nie spodziewałby się. No i wiele to pomaga im, często raszują na wielu mapach wskakuja na balkony itp. gdzie normalnie nie można się dostać. Ja jednak bym chciał żeby było dodane więcej map typu aztec, cpl_mill, cbble, kabul, westwood, blue... Te mapy co są wgrane to już się nudzą bo co chwile to samo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałem o zmianę VIP-a do twórcy paczki

 

Z drugiej strony jest to super vip i gracz kupujący go powinien mieć jakieś przywileje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...