Skocz do zawartości
Monik@

Ban sTs ????

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: sTs

 

Godzina, data zdarzenia: -----

 

Mapa:-------

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 0 : 49892385

 

Uzasadnienie: Nie wiem jak ale gdy wchodzę na serwer FFA wyskakuje mi ze mam bana gdy wklejam swoje Steam ID w amx bans to nie pokazuje mi bym miał bana o co chodzi ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To czekamy na wypowiedź admina Kali Gibbs Sentymentalnie czy ban był za czitowanie, czy za wyzywanie i był missclick.

 

Jeżeli jest za czitowanie, to niestety 48h na odwołanie minęło i zostanie do zrobienia jedynie 100reklam sieci, aby uzyskać UB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok poczekam na wypowiedz Kali Gibbs a kolegę zatłukę i tak przy okazji bo muszę pisać z profilu siostry nie działa wam przypominanie Hasła gdy ktoś zapomniał ale to taki mały szczegół

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Niestety, ale mogłaś pomyśleć wcześniej. Jeśli chcesz grać, to możesz zrobić 100 reklam dla sieci. Ban przedawniony. Każdy gracz ma 24 godziny na odwołanie.

 

 

 

 

Po pierwsze, to ma 48h na odwołanie, polecam przeczytać regulamin.

 

Po drugie najpierw przeczytaj inne wypowiedzi, a potem się wypowiadaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czas minął. Jedyna opcja wymieniona przez Silverkę.

 

 

 

 

 

Memesio zacznijmy od tego, że sama osoba składająca odwołanie przyznała się, że ban w pewnym sensie słuszny.

 

Owszem admin powinien się wypowiedzieć i źle mogłem popatrzeć, tak więc za błąd przepraszam, a na ten temat pogadam z Kalim.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...