Skocz do zawartości
ArmiaAka

2x Podanie :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: <>PatryK<>AkA<>ArmiA
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): Duże  byłem już nie raz adminem na  tego typu serwach.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10
Staż w CS-sie: 2-3lata
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty: Myśle, że się przydam na  serwerze  jest dość  dużo cziterów a  mało aktywnych Adminów. Jestem miłym i aktywnym graczem :D na serwerze  gram często zazwyczaj rano i wieczorem a własnie w tedy jest masa cziterów. Zauważyłem też, że  większość cziterów poznała nicki adminów i wbija na Aim WH SH tylko gdy nie ma  adminów. Sugeruję też aby dawać admina tylko ludziom ze Steam'em i adma  dać na SID by admin wrazie potrzeby mógł zmienic NICK 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-5h 
Kontakt: steam / TS3

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%3C%3EPatryK%3C%3EAkA%3C%3EArmiA/80.72.40.110:27027/

 

 

 

 

DI@BELEK Sorka ale ja  nie  licze  NS'ów -.- bo to boty (Nie chce  tu nikogo obrażać) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak

 

 

 

+Aktywny

 

+Mikrofon

 

+Duch pracy admina :D

 

+Kultura

 

+Ogarnięty

 

+Zgłasza na u@ jak i na steam

 

+Pomocny

 

+Staż

 

+Długo już z nami jest

 

+Godzinki

 

+Gt.

 

 

 

Nic tylko brać na admina powodzenia ;)

 

 

 

apropo DI@ABEŁEK adminów nie ma już tak dużo ostatnio 3 łącznie zemną zrezygnowało a nie gadaj że zawsze są admini bo nie raz wejdę nawet po południu i jest ich brak a wiem że patryk często gra i jest bardzo pozytywnie nastawionym graczem więc proponuje tobie Galaxy przyjąć go choć by na okres 14 dni stawiam że będziecie z niego zadowoleni moje słowo i mam nadzieje że patryk mnie nie zawiedzie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...