Skocz do zawartości
Gość

Skarga na admina Icantfly

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):  23.08.2015  ok 22

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Admin only dd2 2 serwer nick: Icantfly

 

Dowody: http://speedy.sh/drSJw/icantfly-skarga.rar

 

Świadkowie: być może był jakiś admin na forum, który na ogólnym sayu napisał: Icantfly uspokój się, a może on sam?

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Notorycznie utrudnia grę, zaczęło się od schodów pomiędzy dolnym trupem, a górnym trupem, gdzie nie pozwolił mi normalnie przebiec i rzucić granata w konsekwencji czego zginąłem i to nie była pomyłka żadna, bo na demie pov mojego autorstwa jak i na hltv widać, że admin biega za graczami, a szczególnie za mną rzucając mi granatypod nogi, blokując przejście itd.

 

 

 

Przez ok 5 minut notorycznie przeszkadzał w grze, a nie tego się oczekuje od admina, w tym miejscu mam pytanie komu wy dajecie admina? Mi nie chcieliście dać, ale temu gościowi jak najbardziej, a więc gratulacje. Powinien za to z miejsca polecieć, a się nie bawić w jakieś śmieszne ostrzeżenia, tym bardziej, że w nerwach się zapytałem, czy gościowi na mózg padło to z rozbrajającą szczerością napisał że tak...

 

 

 

Na demie pov:

 

 

 

14:39 biega jak głupi wokół mnie

 

14:49 he mi pod nogi

 

15:32 icantfly sam do siebie napisał, czy admin był na serwerze, ale kolegi nie ruszy?

 

 

 

hltv:

 

 

 

10:33 w trupie akcja, o której mówiłem, czyli blokowanie mnie w konsekwencji samobójstwo od granta

 

14:07 celowo stoi na środku i przeszkadza w grze, cyrk ten trwa do 14:50

 

 

 

zippyshare

 

 

 

http://www36.zippyshare.com/v/rF6NTYRi/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14:39 biega jak głupi wokół mnie - Po prostu otaczalem Cie opieka! xD

 

14:49 he mi pod nogi - przedewszystkim to sobie :D ja tu serio nie mialem zamiaru Cie wysadzic, wyobraz sobie xD

 

15:32 icantfly sam do siebie napisał, czy admin był na serwerze, ale kolegi nie ruszy? - Ziomek pisal mi na steam ciagle :) i chyba sam to do siebie napisalem po czym dalem sam sobie za kare ze 20 slapow

 

 

 

Poza tymi oczywistymi faktami xD to mordeczko ja sobie robilem jaja cala mape, przykro mi ze tak bardzo zabolalo Cie to ze zle zrozumiales moje intencje.

 

 

 

W kazdym razie, przepraszam najmocniej, jestes zawsze mile widziany na serwerze, osobiscie dopilnuje zebys mial darmowa opieke dentystyczna!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty jesteś adminem czy klownem w cyrku ? 

 

 

 

Serwer to nie piaskownica, gdzie można sobie żartować.

 

Nie obchodzi mnie, że ty tak masz. Będziesz przykładem, że na tym serwerze nie ma prawa mieć miejsce takie coś.

 

 

 

Admin zabrany na okres tygodnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...