Skocz do zawartości
ProKoks^666

Ub ProKoks^666

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

[AMXBans] You are banned from this Server!

 

[AMXBans] There are 23 hours , 54 minutes and 40 seconds left of your ban.

 

[AMXBans] Banned Nickname : ProKoks^666

 

[AMXBans] Reason : ' Popracuj na Kultura ty sie chyba zapominasz Kultura '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1141609340 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 109.90.232

 

Admin: GonzoProsto

 

Uzasadnienie: Grałem sobie spokojnie na serwerze a nagle weszli jakieś dzieci i mówiłem Adminowi żeby ich sprawdził bo grali na czitach aim wh i sh + mikro + 16 w końcu się zdenerwowałem i zacząłem przeklinać i dostałem bana że zwróciłem mu uwagę , jeśli tak będzie traktować graczy to zacznie grać tu mniej osób. Pozdroo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam Cie ProKoks^666 dostałeś Bana na Dzień taki był w menu wybrałem Takiego długiego Bana bo doszły mnie słuchy  że wyklinasz na serwerze Osoby wszedłem na serwer i sam słyszałem że Obrażałeś Graczy i Zarazem Mnie jak Zauważyłeś że dostałeś Bana.Słów nie będę wymieniał, Mam na to Świadka ADMINA B.O.S.M.A.N i graczy grających na serwerze Nie mogłem dać ci na Godzine czy 3 bo to co wyprawiałeś na Serwerze Przekraczało Wszelkie Granice Obrazileś Graczy Obraziłeś Admina czyli mnie + Kulturka leci za to więc 24h Ban Wystarczający szkoda było mi Dawać ci Bana na Tydzień bo tak jest w menu Dzień potem Tydzień może jak byś Trafił na innego Admina może by tak sie stało.

 

 

 

 

 

oto Dowody http://speedy.sh/4zGKm/ProKoks-666.zip(SSY + Demko)

 

8 minuta 19 sekunda - grozi graczowi OKTUS czy chcę Bana

 

8 minuta 43 sekunda - Wyzywa Gracza

 

9 minuta 00 sekund - Admin B.O.S.M.A.N zwraca kulture

 

10 minuta 25 sekunda - Wchodzi Admin Gonzo PROSTO. na serwer i Słyszy jak Gracz ProKoks^666 Obraża graczy

 

11 minuta 42 sekunda - Gracz ProKoks^666 Zostaje Zbanowany

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


właśnie jestem po rozmowie z graczami i adminem B.O.S.M.A.N  który oczywiście się wypowie co do tematu , koleś wyzywał praktycznie wszystkich graczy i adminów ,a takie zachowanie jest nie dopuszczalne i ban w pełni zasłużony

 

 

 

dla mnie dowody wystarczające

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmawiałem z OPSerwera power_rush na ten temat i  Mojej Strony Tyle że też widziałem na własne oczy to co się stało byłem razem z Adminem Gonzo PROSTO. na serwerze i też nie dowierzałem co sie dzieje  posłuchaliśmy co tam gadał ProKoks^666 Poświadczam że Obrażał Kompletnie Graczy i Admina Gonzo i Admin Gonzo PROSTO. Prawidłowo go Zbanował

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat zamkniety o tak ? a decyzja czemu itp. ? 

 

 

 

to są jakieś jaja . Otwieram aby w razie co gdyż mam mało czasu inny członek UBT wywnioskował do końca bana .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...