Skocz do zawartości

Skarga na admina malowany czlowiek


kox kox kox

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 20:15

 

Nick admina/gracza, który zawinił:malowany czlowiek

 

Dowody:http://d1.hltv.org.pl/srv23580/HLTV-1603241953-de_alexandra.dem.zip

 

Świadkowie:hltv

 

Uzasadnienie:gralem na de_alexandria i dostalem bana za skan 7 sec a nawet niogo nie zeskanowalem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

 

HLTV to jest dowod a nie mam dostepu do hltv serwera codmod 200 :> tylko admini czy tam ktos ma

 

 

Masz dostep do hltv po zmianie mapy mozesz sobie pobrac demo ...

 

Masz link http://d1.hltv.org.pl/23580

 

 

 

EDIT: Obejrzałem demo z hltv i na nim nie widac żeby kox skanował, pozostaje pytanie czy @@Malowany Człowiek ma jakis dowód?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nikogo zabić jak skanujesz ale dmg odbierasz i za to pewnie dostałeś bana a tak często robią gracze i nie będzie admin robił za każdym razem ssa widzi kto skanuje przed czasem moim zdaniem nie ma co tego rozdrapywać ban już dawno miną 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@0mI chodzi o to ze nikogo nie skanował, przez cała mapke chodził albo w lewą strone albo w prawą i nigdy nie strzelał przez brame. 

 

 

 

@kox kox kox  nie rozwijaj sie bo za sg dostałeś slusznego bana, ale nie o tym temat ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od razu składajcie skargi za to, że ktoś nie opuścił deski w toalecie. Po poprzednich postach wnioskuję, że gracz po prostu ma problemy w życiu i chce się wyżyć na trzecich osobach, których nie zna. Ta skarga to po prostu żenada, nie jest na miejscu. Bana dostałeś? Masz wiele innych zajęć, możesz pokopać piłkę, czytać książki, pójść na spacer czy nawet do kościoła. Do zamknięcia, moim zdaniem ŻENADA.

 

 

 

http://prntscr.com/ajjn0y

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawałem info na u@ o osobach skanujących przed 7s. Po zrespieniu zobaczyłem, że kox zabił w 2:25 a był na liście skarg więc dostał bana, niestety nie zdążyłem zrobić ss'a. Po obejrzeniu demka potwierdzam, że strzał padł w 2:25 ale przez drugą bramę, więc trochę faktycznie mój błąd, bo powinienem zobaczyć to na spekcie a z góry założyłem, że nie jest w stanie zdążyć zabić kogoś biegnąc na któryś z bs'ów. Wybacz kox, masz za to u mnie 3 kostki czekolady mlecznej Wedel w ramach przeprosin ;) Jakby co, to się jeszcze potargujemy.

 

A w związku z podobnymi sytuacjami, to ss admina będącego w grze z potwierdzeniem, że ktoś zabił na objętych 7s mapach nic nie daje, bo jak widać przy nabitej kondycji można obiec część mapy i oddać strzał już nie bezpośrednio na respa. I tu moje pytanie: czy potwierdzeniem skanu przed 7s ma być w takim razie tylko demko i ss ze specta, czy ss ze steam także jest uwzględniany?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się powstrzymać...

 

Trzeba bylo sie odwolac. Ban byl ode mnie i byl sluszny. Mapka: cs_italy2, cs -> wyprowadzanie hostow, a nie podkladanie paki i tak, nie dalo sie ich uratowac. To nie jest temat tego bana, wiec po co go w ogole przytaczasz?

 

 

 

Słuchaj kox, nie stosujesz się do regulaminu co widać po Twoim bansie, a wymagasz go od innych?

 

Kpina. Ja bym temat po prostu zamknął no ale jak Malowany jest na okresie próbnym to zobaczmy co ma do powiedzenia...

 

 

 

edit: Multi-Konto na forum? nie ładnie, nie ładnie..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka ze nastepny post ale wlaśnie przed chwila mapa de_dast2002 i kox znow skanował mial pecha bo zabil mnie wiec prosze o nie karanie malowanego bo to juz nie pierwsze skanowanie tego graca a koxowi bana przedlużyc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując ten potok spamu...

 

Ban był niestety niesłuszny. @@Malowany Człowiek jest na okresie próbnym, więc ma na tym etapie prawo do pomyłki. Wyjaśniliśmy tę sprawę na steam, adminowi zostały udzielone wskazówki na przyszłość, więc zamykam ten temat.

 

 

 

Skoro @@kox kox kox dostał kolejnego bana, to najwyżej się odwoła. Albo i nie :D:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...