Skocz do zawartości
Ganja Mafia1992

Wywiad z DI@BELEK

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witajcie.

 

Chciałbym zaprezentować pierwszy mój wywiad z bardzo lubianym, jak i wesołym adminem serwera CoD MoD 45K czyli DI@BELEK.

 

Zapraszam do czytania. 

 

 

 

         tykp84qvfu0r_t.jpg

 

Kali: Witaj DI@BELEK

 

 

DI@BELEK: Cześć Kali.\

 

 

Kali: Przedstaw nam się. Jak masz na imię, skąd jesteś, ile masz lat?

 

 

DI@BELEK: Nazywam się Mateusz, mam piętnaście lat (5 września kończę 16). Pochodzę z Ciechocinka.

 

 

Kali: Opowiedz nam coś o swojej miejscowości, gdzie się znajduje, gdzie byś nas zabrał w ciekawe miejsca?

 

 

DI@BELEK: Hmm, Ciechocinek to miasto bardzo ładne, najlepsze miejsce w moim mieście to Tężnie solankowe, oraz największy basen solankowy w Europie. Jest dużo fajnych rzeczy do zwiedzenia.

 

 

Kali: Opowiedz nam jakie są twoje zainteresowania?

 

 

DI@BELEK: Interesuję się Informatyką oraz Gastronomią, lubię sobie pogotować, ale też pograć.

 

 

Kali: Uczysz się, pracujesz, a może studiujesz?

 

 

DI@BELEK: Uczę się, w tym roku idę dopiero do trzeciej klasy gimnazjum, więc jestem młodziutki jeszcze.

 

 

Kali: O proszę. Opowiedz nam jak poszło ci w tym zawodzie? Dlaczego zaciekawił cię właśnie ten zawód? 

 

 

DI@BELEK: Zawsze chciałem być kucharzem po dziadku, lecz zastanowię się jeszcze czy pójdę do szkoły, jako Informatyk czy Kucharz.

 

 

Kali: Masz dziewczynę? ( Jeżeli nie masz nie odpowiadaj na te 4 pytania )

 

 

DI@BELEK: No udało się, trzy lata się starałem o jej względy.

 

 

Kali: Powiesz nam jak ma na imię? Opowiedz nam coś o niej?

 

 

DI@BELEK: Na imię ma Justyna, nie wiem czy mam, co o niej opowiedzieć, ale wiem, że jest uzależniona od Tokio Hotel. 

 

 

Kali: Długo jesteście już w związku?

 

 

DI@BELEK: 5 września styknie rok. 

 

 

Kali: Jak się układa wam się w związku? Sądzisz, że jest to ta dziewczyna już na całe życie?

 

 

DI@BELEK: Myślę, że dobrowolnie bym się nie rozstał z moją dziewczyną, i wiem, że jest na całe życie.

 

 

Kali: Macie już jakieś wspólne plany na przyszłość?

 

 

DI@BELEK: Na razie nie mamy większych planów.

 

 

Kali: Zdradzisz nam czytelnikom, jakie jest twoje największe marzenie, które chciałbyś spełnić? A może już się spełniło?

 

 

DI@BELEK: Moim marzeniem mieć dziecko, zdobyć dobrą prace.

 

 

Kali: Życzę wam powodzenia by wam się udało. Nasi czytelnicy się ciekawi, jaki jesteś w rzeczywistości. Zdradzisz nam swój charakter?

 

 

DI@BELEK: Jestem człowiekiem spokojnym z charakterem, lecz nieraz mogę się wkurzyć.

 

 

Kali: Masz jakieś rodzeństwo czy jesteś jedynakiem?

 

 

DI@BELEK: Ohh! Mam dwie siostry i brata: Pierwsza siostra ma 30lat, druga 10 a mój brat ma 24.

 

 

Kali: Jeżeli można spytać. Powiedz nam, co najbardziej deneruwje Cię u kobiet?

 

 

DI@BELEK: Denerwuje mnie ciągle marudzenie typu: ,,Nie mam w co sie ubrać, brzydko wyglądam".

 

Kali: Czas przejść już trochę do trudniejszych pytań. Powiedz nam jak trafiłeś na Multi-Head?

 

 

DI@BELEK: Szukałem serwera żeby sobie pograć, trafiłem na multi-head, zarejestrowałem się na forum i jakoś poszło. 

 

 

Kali: Skąd wziął się pomysł na taki nick? 

 

 

DI@BELEK: Kiedyś na spacerze, moja dziewczyna nazwała mnie Diabełkiem, i jakoś tak do tego się przyzwyczaiłem. 

 

 

Kali: Zauważyłem, że jesteś adminem COD 45K.Co skłoniło cię do podania właśnie na tym serwerze a nie na innym COD MOD?

 

 

DiI@BELEK: Trafiłem na ten serwer, jako pierwszy z moich serwerów na tej serwerowni, i serwer mi się spodobał i gram oraz adminuję.

 

 

Kali: Opowiedz nam jak zaczęła się  w ogóle twoja przygoda z grą Counter Strike 1.6? Kiedy to się tak na prawdę zaczęło?

 

 

DI@BELEK: W cs'a pierwszy raz zagrałem jak chodziłem do 4 klasy podstawówki u kolegi na urodzinach.

 

 

Kali: Co myślisz o awansie Angeliki na właściciela sieci MH?

 

 

DI@BELEK: Jestem za! Osoba zaufana, na pewno da sobie rade. :)

 

 

Kali: Admina na CoD'ie masz, a chciałbyś oprócz tego jeszcze coś osiągnąć?

 

 

DI@BELEK: Chciałbym zająć miejsce UBTeam ale to z czasem.

 

Kali: Według ciebie, kto jest taką najbardziej pomocną osobę?

 

 

DI@BELEK: Croxiu oraz Galaxy.

 

 

Kali: Chce zadać tobie pytanie, które może cię trochę zaskoczyć. To pytanie zadaje często w wywiadach, więc nie przestrasz się. Jeżeli miałbyś szansę wykazania się, jako właściciel sieci, co byś zmienił na Multi-Head?

 

 

DI@BELEK: Trudne pytanie, lecz myślę, że nie zmieniłbym nic, bo wszystko moim zdaniem jest w porządku, parę zmian z forum by było, może z serwerem parę.

 

 

Kali: Jesteś długo już z nami na sieci. Powiedz nam jak zrobiło dla ciebie wrażenie sieć po reaktywacji forum? Jaki wygląd jest lepszy ten, co jest obecnie czy lepiej wolałbyś poprzedni wystrój sieci?

 

 

DI@BELEK: Mi lepiej pasuje aktualny.

 

 

Kali: Na sieci mamy 23 serwery, czy według Ciebie brakuje tutaj jakiś serwer, który by przyciągnął jeszcze więcej graczy, czy jednak lepiej już żadnego nie trzeba dodawać?

 

 

DI@BELEK: Dodałbym DiabloMod, HS/AIM.

 

 

Kali: Jakbyś zareagował, gdyby H@ zaproponował by Ci awans na opiekuna CoD MoD 45K?

 

 

DI@BELEK: Na pewno był bym pozytywnie zaskoczony i na pewno przyjął bym ofertę lecz Galaxy to dobry opiekun i szybko się to nie zmieni. :)

 

 

Kali: Jest coś, co zmieniłbyś na serwerze?

 

DI@BELEK: Dodałbym nowe roundsound oraz nowe mapy, ale już wszystko jest w skrzynce Galaxy'ego. :)

 

Kali: Powróćmy już do takich spokojnych luźnych pytań. Jak spędzasz wakacje?

 

 

DI@BELEK: W pierwszy dzień wakacji złamałem place u prawej nogi, więc nie mogę nic robić i siedzę w domu.

 

 

Kali: Brunetki czy blondynki?

 

 

DI@BELEK: Patrzę na charakter nie na wygląd.

 

 

Kali: Każdy z nas lubi posłuchać dobrej muzyki, masz takie swoje utwory, które byś polecił nam tutaj na sieci? 

 

 

DI@BELEK: Dubstep oraz Rap/Pop

 

 

Kali: Palisz?

 

 

DI@BELEK: Nie, lecz zapaliłem na 17 urodzinach kolegi.

 

 

Kali: Imprezy w klubach czy własne domówki?

 

 

DI@BELEK: Oczywiście, że Kluby.

 

 

Kali: Jakie gatunki filmy polecasz?

 

 

DI@BELEK: Komedia, dramat oraz Horror

 

 

Kali: Masz prawo jazdy?

 

 

DI@BELEK: Niestety nie, lecz wyrobie na 18.

 

 

Kali: Wypad na grzyby czy na ryby?

 

 

DI@BELEK: Na ryby.

 

 

Kali: Pepsi czy Coca Cola?

 

 

DI@BELEK: Pepsi

 

 

Kali: Jak myślisz, kto wygra mecz 4 września Polska czy Niemcy?

 

 

DI@BELEK: Jestem patriotą, więc liczę, że wygra Polska.

 

 

Kali: Co sądzisz o grupie eliminacyjnej Polaków do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji?

 

 

DI@BELEK: Nie wypowiadam się, bo nie wiem.

 

 

Kali: Jaki jest twój ulubiony piłkarz?

 

 

DI@BELEK: Lubię Emmanuel'a Olisadebe 

 

 

Kali: Jaki jest twój ulubiony klub piłkarski?

 

 

DI@BELEK: Bez komentarza.

 

 

Kali: Wyjazd w góry czy nad morze?

 

 

DI@BELEK: Nad morze.

 

 

Kali: Dokończ zdania.

 

 

Najbardziej lubię.

...

 

 

DI@BELEK: ...Wypady z kolegami na imprezę.

 

 

Kali: Najbardziej lubię zjeść...

 

 

DI@BELEK: ... Pizzę.

 

 

Kali: Lubię wypić sobie...

 

 

DI@BELEK: ... Zimnego wojaka

 

 

Kali: Największym botem na MH jest...

 

 

DI@BELEK: ... Kali ^.^

 

 

Kali: W weekend wybiorę się.....

 

 

DI@BELEK: ... Do klubu na imprezę.

 

 

Kali: Kocham...

 

 

DI@BELEK: ... Moją dziewczynę Justynę.

 

 

Kali: Bardzo uwielbiam...

 

 

DI@BELEK: ... Ciechocinek

 

 

Kali: Podaj nam 2 suchary, które Cię najbardziej rozbawiły?

 

 

DI@BELEK: Po co blondynka kupuje bilety na mecz legi? - Bo chce autograf od spejsona.. (Nie mam nic do blondynek) 

 

 

Das Auto? - Nie dam. - Skoda.

 

 

Kali: Dziękuję tobie, że dałeś się namówić na wywiad. Dużo się o tobie dowiedzieliśmy. Teraz jest twój czas abyś mógł kogoś pozdrowić.

 

 

DI@BELEK: Szkoda, że to już koniec, ale cóż: Pozdrawiam Justynę, oraz całą społeczność  Multi-Head.

 

 

Kali: Dorzucam się do tych pozdrowień. Chciałbym pozdrowić również nowych członków UBT, adminów jak i nowego Super Admina 

Evo

.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kali: Jak byś zareagował, gdyby H@ zaproponował by Ci awans na opiekuna CoD MoD 45K?

 

 

Jakbyś* :).

 

Także zauważyłam malutko błędów interpunkcyjnych, ale nie szkodzi. Pamiętaj, że trening czyni mistrza. :)

 

 

 

Ogólnie jesteś nową osobą w redakcji, więc jak na początek uwierz, że jest super.

 

Wywiadzik  :Thumbs-Up:  - nowe pytania, dobre odpowiedzi.

 

 

 

Mam nadzieję, że dzięki Tobie redakcja znów zacznie tętnić życiem. :)

 

Oczywiście +

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jakbyś* :).

 

Także zauważyłam malutko błędów interpunkcyjnych, ale nie szkodzi. Pamiętaj, że trening czyni mistrza. :)

 

 

 

Ogólnie jesteś nową osobą w redakcji, więc jak na początek uwierz, że jest super.

 

Wywiadzik  :Thumbs-Up:  - nowe pytania, dobre odpowiedzi.

 

 

 

Mam nadzieję, że dzięki Tobie redakcja znów zacznie tętnić życiem. :)

 

Oczywiście +

 

 

Wybacz, że nie zauważyłem tak strasznego błędu. Już mam zamiar go poprawić. Interpukcji wątpie, że są bo przed dodaniem wywiadu sprawdzałem tekst 4 razy i widać, właśnie z tym błędem co zaznaczyłaś, że na niego nie spojrzałem.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Parę błędów stylistycznych i czasami przedobrzasz z przecinkami.

 

Dodatkowo pytania typu "... czy ..." oraz "Gdybym wygrał 100000zł to zrobiłbym..." odpuść sobie naprawdę. Takie pytania nie pasują do wywiadów.

 

Poza tym jest spoko, zostawiam + za wkład w stworzenie wywiadu.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać już progres jeżeli porównywałoby się ten wywiad z tym 1 z podania.

 

Nie obyło się bez błędu ale zasługujesz na +, oby taki progres był zanotowany z wywiadu na wywiad.

 

Tylko mała prośbą, nie dociskaj do wywiadów pytań z czy, czy co byś zrobił gdyby (tak jak mówił Sky's). To jest zdecydowanie niepotrzebne, takie pytania możesz dawać np. przy szybkiej serii pytań jak w "Multi-headowe weszło z butami".

 

 

Ale generalnie fajnie to wygląda. I dziękuję za pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...