Skocz do zawartości
Gość

SKARGA (opiekun ubteam) Happy / +cheater

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: ponizej

 

Godzina, data zdarzenia: ponizej

 

Mapa: ponizej

 

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): ponizej

 

STEAM_ID/IP cheat'era: ponizej

 

Uzasadnienie:

 

Chciałbym ponownie zgłosić gracza z tego tematu http://multi-head.pl/index.php?/topic/68899-odjebany-techmouse3-pro-steam/

 

 

 

Cała sprawa wygląda następująco.Skarge skladam na owego admina z powodu braku umiejętności oceny dema.13 sierpnia dodałem gracza który perfidnie widać korzysta z aima.Wchodząc na drugi dzień, Wandiś zbanował tamtego czitera.Niestety po kilku godzinach, temat otworzył OPIEKUN UB TEAM Happy, przy okazji pouczając Wandis'ia by nie oceniał zbyt pochopnie.Zażenowany całą tą sytuacja napisałem do niego na priv.

 

53974856409121161023.jpg

 

06212560795019454853.jpg

 

77229301174114299096.jpg

 

95214352521356962760.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Ja rozumiem, że ktoś może sie pomylić, ale tutaj jest perfidnie ocenione demo i uznanie ŻE GRACZ JEST CZYSTY.Jakim cudem więc Happy znalazł sie na posadzie OPIEKUNA UB TEAM.

 

To jest po prostu błazenada. Anticheat oceniło już to demo bez żadnych wątpliwości

 

http://www.anticheat.pl/zgloszenie,19443

 

Bl. to kwestia 3 dni i również go zbanują

 

PROSZĘ o przeprowadzenie poważnej rozmowy z oskarżonym, czy aby na pewno chce dalej oceniać demka.

 

I zbanowanie gracza z tamtego tematu.

 

POZDRAWIAM

 

 

 

"daj do vac to pogadamy" XDD XDD tyle

 

 

 

 

 

@Edit. Tą sytuacją pokazujecie tylko, że gracz korzystający nawet ze średnich setów będzie czuł się u was bezkarnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądałem całe demko i też tak stwierdziłem ale @happy pouczył mnie ,zrozumiałem błąd bo mam do niego szacunek i ma większy staż w CS ,co do demka to nie wiem, dla mnie czysto.

 

Czekamy na innych adminów UBT.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopie mówiłem Ci nie cwaniakuj . Jesteś taki mądry a tak naprawde nic nie rozumiesz . Myślisz że bedę tolerował twoje zachowanie ? na BL sedziowie tak mega są . Wstaw mnie bo podobnie gram to też zbanują . Ja widze po twojej mowie że szacunku nie masz do żadnej osoby dla Ciebie każdy musi 100 procent umieć pomylki się na swiecie zdarzają . Coś Ci mówiłem na ten temat . 

 

 

 

Twoja kultura widać nie tylko na pw ale także na składanie skargi jest bardzo niska . Więc ja czekam na reakcje innych a twoje komentarze dalsze bedą zbędne.

 

 

 

Kazdy ma prawo do pomyłki a ty masz prawo się odnosić jak do drugiego człowieka nie jestem twoim kumplem ani bylejakim człowiekiem abyś mnie traktował z poniżeniem .

 

 

 

Tyle ode mnie .  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AC i BL to marne "narzędzia" do oceny czy ktoś jest odpalony czy nie ;) Te portale czasy świetności i zaufania miały dawno temu (nawet bardzo dawno). Podziękujcie m.in. Landowi (nie pamiętam już nicku tego pajaca) za sianie syfu ^^ 

 

 

 

Skoro UBT dało UB to znaczy że się należało.

 

 

 

EDIT: O UBT jakby nie patrzeć reprezentuje całe UBT więc... Aaa nieważne :D 

 

 

 

Ma ktoś działający link do demek? Nie mogę tego załadować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


happy, oglądałeś chociaż to HLTV?

 

Przecież tam na pierwszy rzut oka widać słabo ustawionego aim'a..

 

Za sam przeskok w 11:38 dostałby ode mnie perma.. 

 

Nawet na tym zlagowanym HLTV..

 

To dlatego, że trochę ostrzejszych słów użył @kozak, to nie będziesz tego demka rozpatrywał ponownie?

 

Jeżeli grasz podobnie jak tamten, to niedługo się pożegnamy ;)) (oczywiście ironia, żebyś zaraz na mnie nie naskoczył :) )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja rozumiem, że ktoś może się pomylić.Dodaje notkę sędziego z AC.

 

45247381193632666752.jpg

 

Z tym że, mamy tutaj przypadek gdzie happy, uwaga cytuje "

 


Widzał to demko z HLTV, jest to żałosne że NIE POTRAFIĘ nagrać dema ze spec

" (W takim razie nasuwa sie pytanie po co jest HLTV??)

 

2

 

"Daj do vac to pogadamy

 

 

". Możliwe że nie wiesz, ale vac działa na zasadzie takiej. "Valve kupuje czity, następnie skanuje je za pomocą VACToola, kolejnym krokiem jest ustawienia VACA tak by ten wyłapywał to co przeskanował Vactool." Nie ma więc możliwości dać dema do Vaca, jak to mnie pouczyłeś.Przepraszam że znów się mądruje.

 

3.

 

Ogólnie nie wiem gdzie widzisz przeskoki tam modele sam nagraj dłuzsze demko i pogadamy

 

 

^ Nie wiem czy jest ktoś w stanie zrozumieć te zdanie.Jeśli nie widzisz przeskoków, to chętnie zgram te akcje frapsem i wielkimi strzałkami wskaże Ci kiedy one następują.

 

4.

 

to co dales to demko nic nie daje ....

 

 

^ owszem to demko daje dużo, jutro zgram filmik na YouTube'a.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem chce z góry przerosić kozaka za zachowanie . Zachowałem się poniżej swoich oczekiwań nie tylko sam do mni się odniosłem i ja też . Demko ceniłem czyste może nie zauwayzeł dobrze przeskoku . Demek dziennie dużo oceniam i prawo do pomyłki jest zawsze , ale moje zachowanie pokazało że nie jest na miejscu . Okazałem się żałosny wypiowadając w ten sposób . Temat zostawiam @aquax aby podją moje zachowanie co zrobić . Człowiek nie ma dnia ale nie moze tak się zachować ja się zachowałem . Z góry przepraszam . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem po co ta skarga można było dać prośbę o ponowne rozpatrzenie demka przedstawiając więcej dowodów i tyle.

 

Dodam jeszcze od siebie że HLTV nie zawsze pokaże aima ponieważ wygładza niektóre ruchy.(można pooglądać o tyk na YT jak ktoś jest ciekaw)

 

Każdy może się pomylić szczególnie jak ogląda się demka innych członków UBT sprawdzając czy na pewno ban został nałożony słusznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz jest odpalony to fakt. Happy popełnił bład w ocenie jak i zachowanie, ale nie rozumiem czemu od razu go tak krytykujecie, juz nie wiece co zrobil dla sieci.. Kazdy popelnia bledy lecz happy Cie przeprosil , zrozumial swoj blad. August Twoja ironia jest zalosna :-) (bl, anticheat to jest 0, placisz i masz ub pozdro.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Logiś, zapłacić to możesz, ale za kebaba na mieście. Nie pisz, że ktoś czy coś jest '0'. W ten sposób obrażasz. To tak samo jakbym ja teraz napisał, że jesteś zerem. Miłe to? Nie, a właśnie nieświadomie tak o mnie napisałeś młody człowieku. Przemyśl swoje zachowanie.

 

 

 

Wrócę teraz do tematu. Demko jest PERFIDNE (właśnie stąd jest ta krytyka). Zawsze trzeba pamiętać, że jesteśmy tylko ludźmi i naturą rzeczy możemy się mylić. To przecież normalne. Nikt z nas nie jest i nie będzie ideałem. W ocenie dem kieruje się zasadą: lepiej uniewinnić czitera niż zbanować czystego gracza. Z tym, że mamy tutaj do czynienia z bardzo wyraźnymi przeskokami celownika, szejkami, pośmiertnymi ruchami celownika, korektami na modele. Akurat takie demka Opiekun UBT powinien oceniać bezbłędnie. Jego decyzja wpływa w dużej mierze na rozwój waszego UBT. I już teraz widzimy tego negatywny skutek. Osoba UBT Wandiś i jej dwie skrajne opinie. Jedna tu, w ponownej skardze, druga w tej pierwszej. Chyba sam/a się pogubił/a.

 

 

 

Teraz chyba powinna być jasne skąd ta krytyka na osobę Opiekuna UBT. Mimo to i jeden i drugi pan powinien dać sobie po strzale, potem podać rękę i powiedzieć 'przepraszam'.

 

 

 

DEMKO: http://hltv.1shot1kill.eu/srv23577/HLTV-1508122328-de_dust2.dem.zip

 

Rozpiska zgłaszającego:

 

02:38 - pralka

 

05:02 - jak to weszło na głowe? ;d

 

10:29 - szarpie

 

11:38 - łapie drugi model

 

14:20 - do pieca

 

14:38 - up

 

16:13 - zakończmy na tym przeskoku

 

 

 

Moja rozpiska:

 

1:25 - 1/4;

 

1:42 - pośmiertny ruch celownika.

 

Dalej nie widzę sensu rozpisywać

 

 

 

 

 

Kozak, dobrze ci powiedział abyś czasem robił swoje demka pov. Czasem hltv nie nadaje się do oceny pod kątem ab. W tym wypadku nie ma problemu. Co prawda są lagi, ale demko akurat perfidne (i tylko dlatego nadaje się ono do oceny).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Opiekun ubt popełnił błąd, do którego się przyznał, więc nie ma co dalej drążyć tematu. Happy, mam nadzieję, że więcej taka sytuacja się już nie powtórzy :) pamiętaj, że masz jeszcze s@ i H@ i zawsze możesz zasięgnąć ich opinii. Kozak, a ciebie mogę jedynie przeprosić za to całe zamieszanie.

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...