Skocz do zawartości
Xeo

Turniej Cs:Go

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem u nas wykonanie turnieju w określe letnim to rzadkośćć . Dla mnie nie ma sensu co myśleć dużo osób na wakacjach albo do szkoły się przychodzą , dla mnie nie ma sensu po prostu każdy napisze "za" a 3/4 tych osób i tak nie weżmie udziału . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Organizowanie turnieju nie jest takie proste... Musisz mieć nagrody i wszystko zaplanowane, musisz go też rozgłosić ;). Najczęściej Organizatorzy zawodzą bo nie są sumienni w tym co robią, ja turniej przypilnowałem i u mnie wypalił także jestem ZA ale dajcie porządnego organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcesz zagrać turnieja 5vs5 w GO? Włączasz cs'a, wybierasz "Znajdź grę" potem wchodzisz w zakładkę "Zwyczajne" (nwm czy dobrą nazwę podałem) i ostatni tryb powinien być "Turniejowy". Wybierasz sobie mapki i grasz. A nie, kombinowanie gdzie by tu coś porobić.

 

 

 

Żeby nie było, że zbędny ...

 

Na jaką cholerę jeszcze jest to otwarte skoro było X tematów w sprawie takich "zabaw" i wszystkie skończyły zamknięte z powodem "Brak zainteresowania". Dodatkowo taki turniej pewnie wymaga nagród, które fundnie sieć. Tak jak pisałem wyżej - chcesz się pobawić to znajdź Sb jeszcze 4 osoby i zagraj turnieja a nie kombinuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sakku powinieneś dostać warna za bezsensu wypowiedź.

 

Może i racja ten letni czas. Można by już myśleć nad tym i dopiero wypalić w zimę czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...