Skocz do zawartości
Heisenberg

Hej.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej (chciałem napisać samo hej ale pewnie byłoby tak głupio trochę). Jestem Bartek. Bartłomiej konkretnie i nie lubię gdy ktoś mówi Bartosz. Ale możecie mi mówić Heisen czy jak tam w sumie zresztą chcecie. Mój nick jest inspiracja Wernerem Heisenbergiem, który był niemieckim fizykiem? Nieee, żartuje, po prostu Breaking Bad oglądałem i jak sobie tam Walter White nadał ksywkę Heisenberg od tego właśnie naukowca to tak podłapałem. Jestem tu od 11 marca i witam się dopiero to teraz, no bo co tam zasady. Ba! Nawet zdążyłem tu mieć w tym czasie admina!

 

 

 

Okej, pewnie będziecie mnie pewnie zapraszać na serwery, na których gracie. Nie musicie, na pewno tam nie wejdę. Jednak to ja zapraszam WAS(!) do zagrana na COD 800!.

 

 

 

#przemyślenie - pewnie już nie będziecie zapraszać do gry na serwerach na których gracie po tym co napisałem wyżej. Hehe.

 

@edit Pozdrawiam serdecznie całą ekipę Multi-Head.pl Zarówno wszystkich serwerów oraz administracje całej sieci. Graczy naturalnie też. A no i hej wszystkim hehe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...