Skocz do zawartości
Talibanczyk

PODANIE dNb [warto spróbować]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:
dNb bitches.


Wiek: 16


Doświadczenie (w byciu adminem): byłem kilkukrotnie adminem na różnych serwerowniach oraz posiadałem własny serwer DM :) 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  7/10 (Prosty plugin napisze) 

Staż w CS-sie: 5 lat ( 3 na steam)

Steam / NonSteam: STEAM

Dlaczego Ty: Myślę, że bym się nadał na admina, ponieważ mam swoje doświadczenie często nie ma admina w godzinach rannych i nocnych gdzie często lubi sobie jakich cheater pograć wykorzystując fakt, że właśnie nie ma admina. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W wakacje jest to troche mniej ok 5 h, ale gram w godzinach porannych gdzie rzadko jaki admin jest i godzinach nocnych, w roku szkolnym więcej 

Kontakt: STEAM : kor3k1 GG: 49776904 

 

Link do GT : http://www.gametracker.com/player/dNb%20bitches./80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ Steam

 

+ Aktywność

 

+ Zgłasza na u@ jak i na steam

 

+ Aktywność

 

 

 

Mimo wieku jak najbardziej ogarnięty chłopak mamy teraz mało adminów a jego pomocna ręka przyda jak najbardziej się na serwerze :)

 

 Oczywiście że TAK ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosiłbym kogoś wyżej o rozpatrzenie podania, kolega czeka już ponad tydzień. Aktywność nie spadła, loguje się codziennie... Podanie wędruje do Opiekuna Sieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...