Skocz do zawartości
kawalike

Cziterzy przy wizycie admina :>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Wszystko na zalaczonych zdjeciach / demkach.  (Rzezniczek,  Pasha - moglem literowke popelnic i jakis trzeci ktorego nie zdazylem nakrecic ale mysle ze po HLTV mozna to wywnioskowac :> ) 

 

Godzina, data zdarzenia: od 22:400 do teraz) 05.08.15r (

 

Mapa: dd2 i inferno 

 

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er):  http://speedy.sh/tegD3/demka.rar

 

STEAM_ID/IP cheat'era:  Tez na zdjeciach

 

Uzasadnienie:  Prosilbym przyjrzec sie "pracy" tego admina gdyz to nie pierwsza sytuacja.. Faktycznie.. Moze i AFK, niestety mieliscie forum wylaczone w trakcie gdy chcialem skarge skladac...  Otoz..  Banowal / kickowal  ludzi pod powodem / reason:  "ZAKAZ GRY AWP NA TEJ MAPIE (westwood)" ,  "Nie kampimy z AWP - gdzie na wlasne oczy widzialem jak ludzie normalnie "Skacza z miejsca na miejsce ^^ " - sam  zostalem zkickowany za "kamp z awp" latajac jak glupi po mapie.. MALO TEGO:  obelgi przy nim sa non stop - nie pilnuje tego.. Oczywiscie, gdy napisze sie mu na tsay + @ to czasem zwroci na to uwage.. A jak juz  "afkowal" to "sprawdzajac w consoli" odpowiadajac: "nie mam pluginu z consola" (WTF?!?!)   Z reszta.. To nie temat do "skargi" aczkolwiek prosilbym "Izbe Wyzsza" o nawet chocby sprawdzenie POWODOW banow / kickow z jego reki..  (to bylo przed woodstockiem, jak forum mieliscie wylaczone :D ). 

 

 

 

 

 

EDIT: Na przyszlosc.. Moglby mi ktos powiedziec jaka komenda sprawdze IP graczy na serwerach? Przyda mi sie poniewaz od czasu do czasu cos tutaj wrzuce :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...