Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

Bydlak. Moderator

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): Sytuacja ze wczoraj. 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Bydlak

 

Dowody: http://multi-head.pl/index.php?/topic/68308-bydlak-cod-200/

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: Za co ty mi dajesz upomnienie na forum oO. Obraziłem Cię ?, nie wiem nadmiernie przeklinałem, co takiego zrobiłem bo nie jestem świadom ?. Może mi ktoś wyjaśnić coś ?. Jeszcze daje mi ostrzeżenie osoba na którą piszę skargę. Śmieszne to wszystko jest. 

 

 

I jeszcze dodatkowo, mam 2 a nie jeden dodany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj człowieku, nie będziesz mi tu w postach przeklinał ani nic, widać ze kulturą to Ty nie świecisz, nigdy nie świeciłeś słowa cenzuralne jak i niecenzuralne są zabronione. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem od kiedy warnuje się za słowo za gwiazdkami tym bardziej, że połowa wyrazu zasłonięta. Widzę, że większość osób poczuła zbyt pewna Siebie i myślę, że Triker powinieneś reagować i porozmawiać z Moderatorami jak najszybciej. 

 

 

 

Skoro Dwa grosze* otrzymał za to ostrzeżenie to bydlak również powinieneś ponieść za to konsekwencje w postaci ostrzeżenia, a nawet ostrzeżenia jako Moderator w ukrytej rozmowie jeżeli taką jeszcze prowadzicie.

 

 

 

Samowolka w ostatnich dniach. Traktujcie się jak równy z równym i nie nadużywajcie uprawnień, gdy ktoś z was się zdenerwuje, bądź straci argumenty do udowodnienia swojej niewinności. :)

 

 

 

Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...