Skocz do zawartości
napolgwizdka

Podanie napolgwizdka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: napolgwizdka

Wiek: 20lat

Doświadczenie (w byciu adminem): brak

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 1

Staż w CS-sie: ok 5-6 lat

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: Nynek mnie namówił i chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2h

Kontakt: steam, pw na forum

 

Link do GameTracker'a: 

http://www.gametracker.com/player/napolgwizdka/80.72.43.106:27032/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nieprzyjęcie tej osoby na stanowisko admina będzie dużym błędem ze strony sieci MH, gracz jak najbardziej w porządku, nie można powiedzieć o nim złego zdania, kryteria spełnia wszystkie, a znajomości amx się nauczy bo to nic ciężkiego. Dlatego wielkie TAK ma od zwykłych graczy!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gram z nim od bardzo dawna aktywny , ma steam , nie raz zglaszał mi jak bylem adminem czity takze mnie wola chociasz nie mam mozliwosci zbanowac abym mogl przez onlinie , wporzadku typem ktory nadaje sie na admina ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieję, że nie zawiedziesz ani mojej osoby, ani graczy, ani moich podopiecznych (mówię tu o godzinach spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia).  :)

 

 

 

Z tego, co czytam to jeszcze nie miałeś możliwości bycia administratorem na żadnej sieci, więc jeżeli będziesz potrzebować pomocy to oczywiście możesz zgłosić się do mnie, a udzielę kilku informacji.  :)

 

Witam w zespole! : ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...