Skocz do zawartości
astroe

Upomnienie od Memesio-odwołanie, skarga na nieznajomość regulaminu

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:@astroe

 

Godzina, data zdarzenia:22.22 jakoś tak by było

 

IP:To z któego piszę

 

Uzasadnienie:Prosiłbym o ściągnięcie z mojej osoby upomnienia za rzekomy zakaz wypowiadania się w dziale UnBanTeam.

 

 

 

Jeśli się nie mylę to moderator, i ogólnie osoba która przebywa na forum(przypominam   w swojej karierze był na wielu ważnych stanowiskach jak ubt, technik forum, więc z pewnością tenże regulamin zna).

 

 

 

Tak oto wygląda mój post+jego notatka: Odnośnik numer 1

 

 

 

Nie złamałem żadnego z podpunktów, ani głównych punktów regulaminu forum

 

 

 

Załącznik 1:

§5. Posty

 

 

 

I. Zabrania się spamowania w jakimkolwiek dziale. (Wyjątek - dział OFFtopic)

 

 

II. Nie powtarzamy wypowiedzi innych użytkowników.

 

 

III. Odświeżanie tematów jest dozwolone raz na 48h.

 

 

IV. Piszemy prosto i treściwie.

 

 

V. Zabronione jest wyzywanie innych użytkowników forum!

 

 

VI. Staramy się pisać poprawnie, przestrzegając podstawowych zasad ortografii, oraz:

 

 

a)Zabronione jest pisanie w kolorach czerwonym i zielonym, które są przeznaczone dla Administratorów, Opiekunów Sieci, Super Adminów, Super Moderatorów i Moderatorów.

 

b)Pisania tylko i wyłącznie "WIELKIMI LITERAMI",

 

 

c)Pisania na zmianę "WiElKiMi i MaŁyMi LiTeRaMi",

 

 

d)Pisania "Każdego Słowa Wielką Literą",

 

 

e)Pisania całej wypowiedzi pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną

 

 

czcionką - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście,

 

 

f)Celowego używania "rarzoncyh błenduw ortoghraficznyh".

 

 

VII. Zabrania się pisania całego postu kolorem. Ten punkt tyczy się także moderatorów, administratorów! Kolory są po to, aby podkreślić jakieś ważne słowo etc.

 

 

VIII. Każdy poza Administracją (czyt. Moderator i wzwyż) ma zakaz wypowiadania się w:

 

a) Podania na AMXX Support

 

B) Podania na członka UnBan Team

 

 

IX. Odpowiadając w podaniach na jakąkolwiek funkcję konieczne jest uzasadnienie swojej decyzji. "Powody up" lub podobne uzasadnienia skutkować będą ostrzeżeniem.

 

 

X. Zabrania się wypowiadania w podaniach o adminów graczom, którzy nie zaglądają na serwer, którego podanie dotyczy. Jeśli na danym serwerze nie grywamy nie możemy mieć pojęcia co kandydat na serwer wnosi. Wypowiedzi takie będą uważane za spam i nagradzane ostrzeżeniami.

 

 

XI. Nie wypowiadamy się na tematy z propozycjami bądź problemami dotyczącymi serwerów, na które nie zaglądamy, bądź bywamy sporadycznie. Wypowiedzi takie będą uważane za spam i nagradzane ostrzeżeniami.

 

 

 

XII. Posty, typu "Fajny Artykuł, łap lajka", czy na przykład, "Fajny poradnik" , będą karane Warnami.

 

 

 

 

a Nowy Regulamin UnBan Team pozwala na pisanie postów

11. W dziale UBT - wliczając już jego członków oraz wyższą Administrację - ma prawo do wypowiedzi KAŻDY użytkownik sieci, pod warunkiem wniesienia do tematu pomocnych i sensownych treści. Każdy inny post zostaje potraktowany jako spam i nagrodzony upomnieniem lub ostrzeżeniem na forum.

 

 

 

 

Czyż nie napisałem że ssy są czyste, oraz że nie były modyfikowane?

 

 

 

Jeśli nie zauważyłeś tego wtedy to może zauważysz tutaj:) :Odnośnik nr2

 

 

 

Od upomnienia chyba nie ma odwołań, lecz:

Rozpatrywane są wszystkie bany dłuższe niż 5 minut. Wyjątkiem jest udowodnienie przez gracza nadużywania uprawnień przez admina - w takich przypadkach rozpatrywana jest każda długość bana.

 

 

Moderator jest nikim innym jak adminem forum, więc dając mi upomnienie wbrew regulaminowi przekroczył swoje uprawnienia.

 

 

 

 

 

Dziękuję, i zapewne dobranoc:)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam cię astroe, twój post w tym temacie był nie potrzebny. Przeleć przez wszystkie tematy z UB i napisz, że dostanie UB bo to formalność, niech każdy tak robi, bo przecież piszą z "sensem". Człowieku, czy ty widzisz co ty robisz... Nic nie wniosłeś do tematu, dokładnie nic. Więc zostałeś ukarany.

 

 

 

@Edit:

 

Jedyne co możesz mi zarzucić, to źle napisane ostrzeżenie. Już zmieniam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ściągnąłem sobie ssy na komputer, włączyłem Fast Stona i napisałem że ssy czyste, oraz że gościa kojarzę z serwera i na moje oko gra czysto, ponieważ sporo osób podejrzewało go o czity, a ja jako były admin mam niewielką wiedzę na temat czy ktoś gra dziwnie czy też nie.

 

 

 

Ssy w paczce nie były modyfikowane, były z godziny z której był ban, oraz co najważniejsze były czyste. Nie miałem jak go odbanować, więc napisałem po prostu tę informację dla innych.

 

 

 

Dalej uważam że nie należy mi sięto upomnienie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeczytaj to co napisałeś jeszcze z dwa razy, zastanów się, wyłącz komputer. Taka dobra rada ode mnie.

 

Jeżeli użytkownik w grupie "Zarejestrowany" ściągnie screeny, odpali, sprawdzi, to ma prawo napisać, że czyste. Brawo. UBT nawet nie musi sprawdzić, to mu się tak przyda, że UB z momentu wejdzie.

 

 

 

 

 

Użytkowniku forum o randze VIP, jesteś VIPem, masz tyle praw co zwykły użytkownik i masz przestrzegać regulaminu. Post był zbędny. Zamknąłbym już dawno tą skargę, lecz nie mogę zamykać jeżeli jest na mnie. Zaproszę Trikera, aby to rozpatrzył. Bo ja mam dość na dziś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że miałbym rangę bywalec, różni się ona od zwykłego użytkownika, posiada ją osoba zaufana, lub taka która na sieci siedzi dłuższy okres czasu, jako admin i jako opiekun sprawdzałem ssy i nie było problemów z wiarygodnością tego czy są dobrze sprawdzone czy też nie. Ranga vip nie jest dostępna dla zwykłego użytkownika forum, mają oni do zakupu jednie rangę premium, to też powienieneś wiedzieć(to że dostałem ją od Fightera tylko dlatego że nie chciało mu się szukać zarejestrowanego to nic nie zmienia).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwólcie, że się wtrącę. 

 

 

 

Po pierwsze pomógł użytkownikowi "Nie pisz post pod postem". +

 

Po drugie napisał dobrze, że Unban będzie formalnością. +

 

Po trzecie dodał, że przyglądał się grze danemu graczowi, a jak wiemy w tej roli doświadczenie astroe ma, więc zalecało by mu się uwierzyć i spojrzeć również na to. Kolejna informacja, która jest na temat. +

 

 

 

Tak, więc jakby nie patrzeć wam pomógł. W regulaminie nie ma już zakazu wypowiadania się w tym dziale, lecz są pewne ograniczeniach. Aostre dostosował się do wszystkich i upomnienie nie jest dodane zgodnie z regulaminem. 

 

 

 

No i jeszcze jedno... Memesio jeszcze tak po drodze regulamin się zmienia i zaleca się z nim zapoznać.

 

 

 

Tak skromna uwaga z mojej strony. 

 

 

 

Pozdrawiam, @Procentowy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie ostrzeżenie przyznane niesłusznie.

 

 

 

 

 

 pod warunkiem wniesienia do tematu pomocnych i sensownych treści.

Te warunki w jego wypowiedzi zostały spełnione nakierował ubt i przekazał swoją opinie na temat tej osoby.

 

Nie róbmy tutaj spamu zamknijmy temat i po prostu zapomnijmy a jeśli odpowiednie osoby będą chciały to otworzą i się wypowiedzą.

 

Nie mi oceniać jestem zwykłym użytkownikiem ale z tego co tutaj widzę ktoś inny zasłużył na upomnienie.

 

Warna już usunąłem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...