Skocz do zawartości
ComboTM

Problem z txt

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 03.08.2015    godz.16:40

 

Nick admina/gracza, który zawinił: CruzeN

 

Dowody:

 

http://scr.hu/8u4t/y4ljq        (nawet to musiałem przepisywać, nie mogę tutaj wkleić żadnego tekstu)

 

Świadkowie: Gracze którzy byli wtedy na serwerze. Bydlak, Pogodynka, Cwaniak, Gromit łowca kotów, cross, zioło, bez imienny.

 

Uzasadnienie: Grałem na serwerze, była to mapa de_lidl. No i dostałem bana za txt. Byłem na dachu tego budynku. No i wszystko było by w porządku, gdyby nie fakt że gdy jest mapa eldorado, administrator "papi" wchodzi na dach tego dużego salonu gdzie jest bs. A jak się go spytałem to upiera się że tam txt nie ma.

 

 

 

Mam takie dziwne wrażenie że administracja wybiera sobie miejsca, gdzie mogą być txt, a gdzie jest to zakazane.

 

 

 

Dodam że skarga dotyczy gracza który mnie zbanował. Ponieważ jeśli papi może być na dachu budynku i zabijać wszystkich z AWP to ja też powinienem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co kojarzę na eldorado da się wejść normalnie na dach bez jakichkolwiek ułatwień. Poza tym jeśli to skarga, daj dowód, że admin zawinił. Masz 24h na pokazanie dowodu inaczej skarga ląduje w koszu, a Ty otrzymujesz ostrzeżenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro kolego naszedłeś na mój temat to jestem zobowiązany odpowiedzieć na owe skarżenie. Po 1 nie było takiej sytuacji żebym wchodził na dach o którym wspomniałeś bo akurat tam jest TXT,owszem wskakuję na dach ale na budynek domek ale przy respie CT co nie jest to TXT więc kolego musiało ci się coś przewidzieć bo Ja nie łamię regulaminu. Po 2 Na de_eldorado nie gram np kapitanem tylko cybersuitem a na tej klasie nigdy nie posiadam perku awp snajper więc znowu powtórzę , coś musiało ci się przewidzieć. Po 2 żaden admin nie wybiera sobie miejsca TXT , coś mi się zdaje,że nie wiesz co to TXT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok papi, powiem tak, albo nie pamiętasz, albo kłamiesz.

 

 

 

Byłeś na dachu tego dużego salonu, mówie tutaj o dachu w kształcie "trójkąta", nie na ten który jest płaski, zaraz przy respie CT

 

 

 

Kolejna sprawa, to taka że byłeś tam, grałeś kapitanem, i faktycznie nie miałeś perku AWP, ale taka broń jest na tej klasie.

 

 

 

Jeszcze coś dodam, pytałem się ciebie, pisałeś mi że tam nie ma txt i można tam być.

 

 

 

Oczywiście nie mam na to dowodów. Więc ta skarga ciebie nie dotyczy, i z braku dowodów nikt nie pociągnie cię do odpowiedzialności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze jak byś nie zauważył to 3/4 domków ma dach w kształcie trójkąta ale nie ważne bo wiem o który ci chodzi i jak wyżej napisałem nie wchodze tam bo znam regulamin.Po 2 naucz się czytać ze zrozumieniem bo napisałem wyraźnie,że na eldorado nie gram kapitanem , na kapitana mam wybrane mapy a w nich nie ma eldorado więc nie wciskaj mi kitów,że na eldorado gram kapitanem. Ja mówiłem,że można wchodzić na domek przy wieży z zegarem, więc kolejny kit. Po 3 skarga zaczęła mnie trochę dotyczyć kiedy oskarżyłeś mnie o łamanie regulaminu. Właśnie, nie masz dowodów na mnie więc po co mówisz ,że rzekomo łamię regulamin...?

 

 

 

To już ostatni post z odpowiedzą dla ciebie w moim kierunku,może w końcu przeczytasz wszystko ze zrozumieniem bo szkoda czasu ...

 

 

 

Edit. Przedstawione przez ciebie zdjęcie ma być dowodem,że zawinił cruzen ? :o W takim razie pragnę cie uświadomić,że nie masz na nić dowodu ;)

 

 

 

 

 

Memesi0 raczej nie doczekanie iż mojej winy w tym nie ma ;)

 

 

 

 

 

Edit. Zamiast kręcić tu jakieś kity i oskarżać adminów beż dowodów to następnym razem zbieraj te DOWODY na to,że admin łamie regulamin

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytałem wszystko ze zrozumieniem, lecz ty nie. Zarzuciłem ci kłamstwo i dlatego napisałem po raz kolejny z grałeś kapitanem.

 

Nie chce wchodzić tutaj w kłótnie na poziomie podstawówki, więc wróćmy do sprawy, bo w ów czasie nie zebrałem dowodów by to potwierdzić.

 

 

 

Mogę teraz uprościć całą sprawę.

 

 

 

Gracz papi wprowadził mnie w błąd gdyż twierdził że na dachu nie ma txt. Teraz twierdzi że są, więc i ja nie miałem prawa przebywać na dachu budynku na mapie de_lidl, Więc mój ban był zasłużony. Skargę chcę oddalić, no i najważniejsze. Chciałbym przeprosić gracza CruzeN za te oskarżenia, które wynikły z braku porozumienia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...