Skocz do zawartości
Gość

Podanie Larc po raz trzeci, już prawidłowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Larc
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): bardzo duże (u***.pl, J****.pl, e***.eu, w***.com, cs-****.pl, cs-****.pl)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie: 8 lat
Steam / NonSteam: STEAM_0:1:48567680
Dlaczego Ty: Jestem ogarnięty, trzymam się na górze tabeli, mam duże doświadczenie z haksiorami, denerwuje mnie ilość cheaterów na tym serwerze (oraz brak adminów niekiedy online)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 6/7h
Kontakt: PW


 

 

http://www.gametrack...s/?query=norvox

http://www.gametrack...ers/?query=larc

Coś ode mnie: Mam nadzieję, że dobrze sprawdzę się w roli admina na tym serwerze, gram codziennie na nim i często zdarzają się gracze z różnymi wspomagaczami. Nie oszukuję w grze, trzymam się na górze tabeli przeważnie, więc wiem co robie. 

AD1.Grałem kiedyś pod nickiem Norvox, Potem zmieniłem na Larc (również grałem z prefiksami, czyli indsht Larc). Razem wychodzi 31godzin, proszę wziąć pod uwagę to, że grałem na 3 nickach, teraz gram na jednym i jest to Larc (żeby nie było komplikacji). Jak coś to ja mogę założyć nowe konto tutaj na forum z nazwą Larc, żeby nie było żadnych kłopotów z rozpoznaniem mnie tutaj.

AD2. Proszę o usunięcie poprzednich podań z forum, gdyż nabijają mi tylko posty i są niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Nie upłynęło 14 dni od poprzedniego podania.


 
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...