Skocz do zawartości
Musztarda xD

keczup admina ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Musztardowsky.

Wiek:18

Doświadczenie (w byciu adminem): miałem admina nie może okolo  12-20 serwerach :) tak na moje oko doświadczenie jest średnie  80%

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7.6

Staż w CS-sie: 9lat ale miałem przerwy różne steamy i tak dalej :)

Steam / NonSteam: Steam 

Dlaczego Ty: Ponieważ często przesiaduje w nocy a w tedy dużo się dzieje :) trafiają się czitery i tak dalej nie mówię ze w nocy nie ma wgl adminów czy coś w tym stylu czasem są ale nie zawsze :) myślę ze był bym pomocny :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w dzien 5 h a w nocy nap od 22 do 6:30 albo do 8 posiedzę bez problemu 

Kontakt: steam  http://steamcommunity.com/id/Drobnyprzoblemskype : milosz9254  GG 48925928

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Musztardowsky./80.72.43.106:27027/byłem po przewie więc szału tam nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK,

 widuję go często na serwerze, ogarnia grę, potrzeba tych adminów bo w nocy dużo cheaterów gra. Widuję go często jak gram na tym serwerze w godzinach nocnych i dużo razy musiałem pisać na forum, żeby admin przyszedł, bo nie da się grać. Z mojej strony pozytyw.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Norvox jeżeli grasz u nas na tym nicku jaki masz na forum to wybacz ale ale się nie wypowiadaj bo masz zaledwie 4 h przrgrane :)  Przykro mi Musztardko ale nie :) dobij godzinki, posty na forum, daj się poznać na serwerze i wtedy pomyślimy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...