Skocz do zawartości
DI@BELEK

DI@BELEK na Admina COD 45k

Rekomendowane odpowiedzi

2T9TDft.png

 

 

 
Nick: DI@BELEK

Wiek: 15 (5 WRZEŚNIA KOŃCZĘ 16)

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem okazje być 5 razy administratorem. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10 - Znam większość komendy używane przez konsolę + amxmodmenu.

Staż w CS-sie: Pierwszy raz w cs'a 1.6 zagrałem w 3/4 klasie podstawówki.

Steam / NonSteam: NonSteam - Przy najbliższej okazji zakupie STEAM.

Dlaczego Ty: 
Jestem człowiekiem kompetentnym, odpowiedzialnym i doświadczonym, jako administrator wiem że gracze muszą brać od mojej osoby przykład, i tak robię - Staram się często zgłaszać na u@, pomagam nowym graczom zapoznać się z serwerem. Posiadam zdolność rozpoznania różnorodnych wspomagaczy. Jako iż miałem szanse być administratorem na innych serwerach, zdobyłem duże doświadczenie, umiem rozmawiać z użytkownikiem tak aby wytłumaczyć mu wszystko dokładnie, jestem spokojny lecz nie raz można mi zajść za skóre. Uważam iż z moim doświadczeniem nadaje się na tą role, i wiem że dam sobie rade.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 
Na Multi-Head spędzam od 5 do 10 godzin dziennie.

Kontakt: GG: 51730687
lub FORUM

 
Link do GameTracker'a: Di@BELEK - GameTrack
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na NIE

 

-/+ wiek

 

+zgłaszasz na u@

 

-konto pod podanie

 

 

 

głównie chodzi o to że Twoja aktywność jest na wysokim poziomie, ale to tylko kilka dni, pograj z nami jeszcze 5-6 dni, daj się poznać, wtedy będę na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jestem na NIE

 

-/+ wiek

 

+zgłaszasz na u@

 

-konto pod podanie

 

 

 

głównie chodzi o to że Twoja aktywność jest na wysokim poziomie, ale to tylko kilka dni, pograj z nami jeszcze 5-6 dni, daj się poznać, wtedy będę na tak.

 

 

 

 

Konto pod podanie to jest konto, które po zarejestrowaniu odrazu pisze podanie.

 

Konto zalozylem pare dni temu, moze mam te 9 postów lecz wole grać niż siedzieć na forum.

 

Lecz to twoja decyzja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie za wcześnie, generalnie po Twoim zachowaniu mam wrażenie, że na admina się nie nadajesz. Popracuj nad sobą, bo admin to nie zabawka i chwilowa przygoda jak pokazywali tu niektórzy. Nie

 

 

 

 

 

edit. 

 

 

 

 

 

Widzisz nawet nie ogarniasz regulaminu, bo pisząc podanie o admina po pierwsze nie odpowiadasz na posty innych, tylko czekasz na opinie i wynik końcowy, po drugie nie piszemy post pod postem - pewnie niedługo dostaniesz wrana za nieznajomość regulaminu. Moja opinia jest moją opinią, a Ty sam powinieneś wiedzieć jak się ostatnio zachowywałeś na serwerze, a nie mnie, bo ja tylko oceniam to co widziałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zdecydowanie za wcześnie, generalnie po Twoim zachowaniu mam wrażenie, że na admina się nie nadajesz. Popracuj nad sobą, bo admin to nie zabawka i chwilowa przygoda jak pokazywali tu niektórzy. Nie

 

 

Bylbym wdzieczny abys rozwinal swoja mysl, bo nie rozumiem "bo twoim zachowaniu"

 

 

 

edit:

 

Napisalem ci na PW, a ja przepraszam za pisanie pod postami, lecz przeczytałem wszystkie regulaminy związane z forum i serwerem 45k, i nic takiego nie znalazlem.

 

Dodam iż że dziękuję wszystkim na negatywne oraz pozytywne oceny, zależalo mi na tym lecz widze że moja szansa gaśnie z każda sekundą.

 

Przez caly czas zachowywalem sie wzorowo, teraz ktos mi mowil że w czymś zawiniłem. Cóż, czekam na wypowiedz Galaxy'ego który już zadecyduje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...