Skocz do zawartości
Apothecary

Propozycja na nowe serwery

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Dzień dobry.

 

Mam parę propozycji co do CS 1.6 jak i stworzenie serwer-a minecraft.

 

1. CS 1.6

 

Istnieje dużo COD-ów i na MH też jest ich sporo, ale czy nie chcielibyście coś nowego?

 

Dawno nie widziałem porządnego serwer-a Diablo Mod (prawie wcale) ten mod jest bardzo rzadki, ale godny uwagi. Diablo nie jest podobny do innych modyfikacji. Mod ten ma bohaterów (klasy), itemy (perki), różnego rodzaju questy. Dużo różnych klas, które nie są do siebie podobne pod każdym względem. Perki, które bardzo pomagają w równowadze mocy. Różne frakcje i bohaterowie, zaczynając od Maga, kończąc Ninją. Grając i zabijając przeciwników, dostajemy punkty doświadczeń, które znacznie ulepszają nasze statystyki i moce danej postaci. Za pomocą skinów, można stworzyć klimat całej zabawy.

 

2. Minecraft

 

Osobiście grałem w tę grę (nie okłamujmy się, każdy grał :D). Zapewne na każdym serwerze CS znajdowały się takie osoby, które gadają o owej grze. MH jest dużą serwerownią i sporo osób odwiedza forum i serwery. Niestety lub stety sieć zawiera tylko serwery CS/CS:GO. Nie ukrywajmy tego, połowa z użytkowników to młodzież. Czemu mamy pozwalać graczom minecraft-a opuszczać Naszą Sieć, nie jest lepiej stworzyć własny serwer i trzymać wszystkich razem na Naszych serwerach?

 

 

Można stworzyć serwery testowe (na miesiąc-dwa), żeby sprawdzić czy to zadziała.

 

 

 

Dziękuję za uwagę.

 

Przepraszam za możliwe błędy.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wiem że nieźle ogarniasz, co do diablo moda, pomysł mógłby wypalić, do minecrafta jestem średnio przekonany, nie wiem ile ludzi w to gra

 

 

Pełno bogatych dzieci ;) 

 

Co do diablo można spróbować zamiast gg+dm bo ciagle pusty stoi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o Diablo Mod to jestem jak najbardziej na Tak, jak wspomniałeś to jest rzadki mod a graczy z MH On by na pewno przyciągnął.

 

A jeśli chodzi o Minecraft'a to jest na Nie z tego wzlęgdu że serwer minecrafta nie wypali bo zakładam że osoby grające w cs'a nie przeżucą się na kwadraty w MC.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet nie czytałem tej 1 propozycji, i nie mam zamiaru.

 

Serwer minecrafta bez osoby która zajmie się pisaniem autorskich pluginów to dno. Sam siedze w minecraft'ie 3 lata, miałem dziesiątki serwerów ( z których chciałem tylko zarobić i je zamykałem ) i mówie to z własnego doświadczenia. Pisaniem pluginów zajmuje się półtora roku i nie jest to łatwa sprawa, w ogóle od kiedy java jest łatwa?

 

Moja zdanie jest jak na tą chwilę neutralne, znajdziesz osobe która zajmuje się pisaniem pluginów, nie skryptów które rozpierda** procesor, oczywiście będę na tak.

 

P.S Jak zdobędziesz streamera, możesz naprawde dużo zarobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@astroe - zlot, urlopy, padnięte przez dobre kilka dni forum. Myślisz, że czemu do tej pory nie było tu wypowiedzi? Było wiele ważniejszych spraw...  Na ts'ie i nie tylko miliony razy było mówione o tym, więc co do serwerów 1.6 powinieneś  (przynajmniej Ty) znać odpowiedź... Do tego w tej sprawie osobą decyzyjną jest tylko i wyłącznie , więc nasze wypowiedzi są w sumie zbędne.

 

 

 

Wielokrotnie od dłuższego czasu powtarzane jest w kółko - nie zakładamy nowych serwerów 1.6! Mamy dwie, duże sieci, razem o ile dobrze liczę mamy 27 serwerów cs'a. Do tego jeszcze GO... Ogarniamy to co mamy, wyprowadzamy te serwery, który już posiadamy jak najwyżej się tylko da i na tym się skupiamy.

 

 

Opcja z minecraftem dla mnie odpada. Nie sprowadzajmy tutaj dzieciarni i nie róbmy przedszkola. Ogarnięci gracze z tej *minecraftowej młodzieży grają raczej tylko na wielkich serwerach, gdzie praktycznie cały czas jest aktywnych kilka tysięcy graczy. Nie będzie kręcić ich serwer 20 slotowy na sieci cs'a... Reszta czyli okolice 10-13 czasem mniej lub więcej są rozwaleni po wszystkich pozostałych serwerach. Nie chcę nikogo obrażać, ale użeranie się z ludźmi, którzy nie mają na tyle ogaru żeby czytać ze zrozumieniem i poprawnie oraz logicznie pisać, to nie dla mnie. Nie oszukujmy się, jest parę osób starszych wśród nas, które czasem rekreacyjnie w niego grają, ale na dłużą metę, to nie oni będą na serwerze spędzać czas.

 

 

Pozdrawiam 

 

@NumberOne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest tylko i wyłącznie moja propozycja. Jak sama nazwa mówi to nie jest konieczne.

 

 

 

Ten temat powstał tylko dla Diablo mod-a, na minecrafcie mi nie zależy.

 

Rozumiem, że jest dużo serwerów CS-a 1.6, ale nie oszukujmy się parę serwerów są utrzymywane nie potrzebnie (nikt nie gra).

 

 

 

Szukałem przez jakiś czas diablo-mod-a i co znalazłem? 3-5 Polskich serwerów z czego 2 naprawdę są dobre i sporo ludzi na nich gra.

 

A więc czemu musimy iść na inne serwery skoro można zrobić własny bez większych kosztów, ponieważ trzeba tylko przerobić istniejący już serwer, który nie jest "popularny".

 

 

 

Myślę, że pokazałem swoją pozycję wobec diablo.

 

 

 

Dziękuję.

 

Przepraszam za możliwe błędy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To jest tylko i wyłącznie moja propozycja. Jak sama nazwa mówi to nie jest konieczne.

 

 

 

Ten temat powstał tylko dla Diablo mod-a, na minecrafcie mi nie zależy.

 

Rozumiem, że jest dużo serwerów CS-a 1.6, ale nie oszukujmy się parę serwerów są utrzymywane nie potrzebnie (nikt nie gra).

 

 

 

Szukałem przez jakiś czas diablo-mod-a i co znalazłem? 3-5 Polskich serwerów z czego 2 naprawdę są dobre i sporo ludzi na nich gra.

 

A więc czemu musimy iść na inne serwery skoro można zrobić własny bez większych kosztów, ponieważ trzeba tylko przerobić istniejący już serwer, który nie jest "popularny".

 

 

 

Myślę, że pokazałem swoją pozycję wobec diablo.

 

 

 

Dziękuję.

 

Przepraszam za możliwe błędy.

 

 

Za dużo codów jest ,zdecydowanie .... Ja liczę na jakiegoś PB lub DR ewentualnie surfa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...