Skocz do zawartości
Gość

Skarga Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 01:45

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Angares

 

Dowody:http://prntscr.com/7q2j04

Świadkowie: Kola

 

Uzasadnienie:Moderator ts3 Antares Zbanował mnie na pernamentnie za nic, bo tak mu się podobało. Gracz nadużywa swoich zdolności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ponadto kolega tego moderatora lolmenix, nazwał mnie szmatą a moderator ten nic nie zrobił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sądzę iż administracja waszego ts, nie powinna traktować tak nowych graczy. Czuję się wielce zbulwersowany postawą moderatora Antares, ponadto pytałem go o gracza Naxe, a Antares zwracał się wulgarnie w moim kierunku. Bardzo proszę o wyciągnięcie konsekwencji za:

 

- bezsensowane  i nieuzasadnione banowanie

 

- wulgarne odzywki

 

 

 

Słonecznie pozdrawiam i licze na surową karę dla gracza Antares

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również czekam na wyjaśnienia. Kolega BONIFACY rozumiem był pod nickiem "KolA" ?

 

 

 

Ten temat powinien chyba być założony w dziale TS3, tutaj są jedynie (chyba) sprawy dotyczące serwerów gier.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok 2 koledzy wchodzili monotonnie na kanał 22 i trollowali + wyzywali przerzucałem ich na poczekalnie bądź kickałem z kanału koledzy nie chcieli się ogarnąć  więc stąd te bany :) w dodatku gadali cały czas o innej sieci gdzie właścicielem jest Naxe 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Może byś nie kłamał że trolowaliśmy ? A jak masz jakieś dowody to jes przedstaw, bo gadać to sobie też mogę wierutny kłamco.

 

Nie użyliśmy ani słowa wulgaryzmu, grzecznie pytaliśmy, a twój kolega zaczął nas wyzywać od szmat. Gdy zażądaliśmy żebyś go ukarał, udawałeś że cię nie ma, prosiliśmy cię o rangi, to dałeś na rangę jakiegoś kutasa.

 

Ogarnij się człowieku, skoro nie umiesz traktować nowych graczy, to nie powinieneś mieć takiej funkcji.

 

Prosze o ukaranie tego gracza

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeżeli słowo NAXE to reklama innej sieci, to ten ,,administrator" chyba nie wie co oznacza reklama innej sieci. Nie padły żadne słowa związane z inną serwerownią prócz słowa Naxe, i tylko zapytaliśmy czy go znają i nie wiedzą gdzie jest. To ten administrator zaczął nas obrażać i mówić żebyśmy spierdalali na TOP Gówno. Czy tak zachowuję się osoba na stanowisku ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kiedy zareklamowaliśmy inną sieć typie ? Widzę że grunt ci się pod nogami sypie, to coraz to nowe kłamstwa wymyślasz. Żaden gimbus nie będzie mnie oczerniał, że zrobiłem coś, czego nie zrobiłem. Puknij się w tą swoją pustą główkę i przyznaj się do bezpodstawnego bana i obrazy. A jeśli masz jakieś dowody że reklamowałem inną sieć to mi je przedstaw. Nie pozdrawiam Cię 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Grzecznie się spytaliśmy o naXe tylko. To nie była żadna reklama. Jeszcze poprośiliśmy o rangę na ts otrzymalismy range "Kutas" Dziękuje bardzo. Tak się traktuje nowych graczy ?? Daje się takie rangi i daje się permy pt. "Nudzi Ci się". 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No twoje zachowanie budzi brak słów, czuję się zbulwersowany  i rozgoryczony zaistniałą sytuacją

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...