Skocz do zawartości
n-ty dzien

Wybieramy nowe logo (cd. głosowania)

Rekomendowane odpowiedzi

Obie propozycję będą jeszcze dopracowywane (modyfikacja czaszki, usunięcie/zostawienie tarczy). Na początku musimy wiedzieć, która wersja Wam bardziej odpowiada. Wtedy graficy przysiądą do dalszych poprawek.

 

 

 

 

 

1. Logo by @NikoS:

 

 

 

 

 

09028055867638956567.png

 

 

 

 

 

2. Logo by :

 

 

 

 

 

 

 

41625666873510014925.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Druga ze względu na to, że pierwsze jest według mnie takie "bajkowe".

 

Z loga Daniela wyrzuciłbym to ciemne coś z tyłu i spróbował dać na całej powierzchni tarczy z takim przenikaniem jak teraz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam wiele wspólnego z grafika,Raz  zrobiłem avek dla Wandisia i nie wypalił  :-/  :-/  :aggressive: , wiec moja kariera w tym kierunku nie poszła za daleko. Moim skromnym zdaniem logo powinno "ociekać" prostotą, przejrzystością. Musi być miłe dla oka i łatwe do zapamiętania. To znak firmowy jakby nie patrzył. Logo 1 - pierwsze skojarzenie jak je zobaczyłem "gimbaza" nie wiem czemu  :sad: .Robione pod dzieci.. Zbyt dużo bajki w nim. Drugie zaś ma cechy, o których pisałem wyżej.Skromne, przejrzyste. Zawiewa nawet taka grozą  :_aggr:  Nadaje się! Tylko czegoś tam jeszcze brakuje,jakieś pomysły? Mój głupkowaty pomysł to taki żeby w miejsce oczu wstawić literki M i H. 

 

Ogólnie prace konkretne panowie, czapki z głów.  :hi:  :hi:  :hi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ta druga wersja bardziej pasuje pod herb jakiegoś klanu, wiec nadal pierwsza wersja jest lepsza chociaż ten napis jest nie zbyt dobrany.

 

 

Polska też ma herb, niekoniecznie jest klanem. Moim zdaniem znacznie lepiej się prezentuje praca druga. Jednak wolałbym żeby motyw przewodni był jednak oryginałem a nie oklepaną grafiką znaną przez 90% społeczności w Waszym wieku. Będzie lekkie pośmiewisko, że graficy niedomagają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, oba są bardzo dobre pod względem przemyślenia i wykonania.

 

Osobiście oddałem głos na logo NikoS'ia ze względu na to, że odchodzi ono od takiego "stereotypu", wnosi jakąś świeżość, mimo, że Cthulhu też dał sobie radę ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie bardziej do gustu przypadła wer. 1, ale wolałbym zobaczyć całe logotypy. Bo przecież o to głównie się rozchodzi. Ikony przy tematach to sprawa drugorzędna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Blown ma inne logo, czemu deflection i golden mają mieć prawie identyczne? Jestem za jedynką.

 

 

 

 

Memesio

 

Do Blown także robił NikoS, za co mu dziękuje, bo wykonał perfekcyjną pracę. Zgadzam się z Tobą co do Golden i Deflection, nie powinny mieć podobnych, ale ja bym uderzył w inny klimat.

 

 

 

A nie uważacie, że sieć powinna mieć jedno rozpoznawalne logo? Rozumiem inny układ całego headera. Dodajmy jeszcze jeden skin, nazwijmy go Stumilowy_Las i jako logo ustawmy Kubusia Puchatka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Polska też ma herb, niekoniecznie jest klanem. Moim zdaniem znacznie lepiej się prezentuje praca druga. Jednak wolałbym żeby motyw przewodni był jednak oryginałem a nie oklepaną grafiką znaną przez 90% społeczności w Waszym wieku. Będzie lekkie pośmiewisko, że graficy niedomagają.

 

 

comment_bTCUjNDsKS7YM7YcMo1z8QYPyQLehIkd.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...