Skocz do zawartości
kiedyjestjutro

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>Odwołanie od "bana" - stFu.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: aktualnie mam stFu. ale nie było nicku bo bana nigdy nie dostałem

Godzina ,data zdarzenia: nie ma bo kurcze dostałem go z tyłka, a ss nie ma bo byłem adminem na ZM i ODD więc wiem na czym to polega

Mapa: Nie było mapy bo nie dostałem bana z resztą na ODD trudno o inną...

STEAM_ID: 0:1:61315356

Uzasadnienie: Witam. Miałem tu kiedyś admina na ODD2 i ZM ale przestałem grywać w CS-a. Nie ukrywam że od czasu do czasu wejde na wasz serwer pozabijać wszystkich. Problem polega na tym że na ODD2 dostałem bana permanentnego od niejakiego "magic" pierwszy raz słyszę o tym adminie i skąd ja mam permanentnego bana jak ja go nie dostałem... Aż sprawdziłem csstrike z ciekawości czy po pijaku nie narobiłem czegoś ale tam nawet ss nie mam. Wiem że takie pomyłki albo błędy się zdarzają ale na Boga w którego nie wierze dajcie mi szybko UB. 

 

 

Nadal problem występuje mimo że zresetowałem router 15 tyś. razy. Proszę o pomoc a nie o zamykanie tematu bo tak najłatwiej...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Twoim ip jest aktywny ban, a nie banującym jest "Magik", tylko zbanowanym. Nie damy Tobie ub, ponieważ i on dostałby ub.

 

 

 

Wklej mi to co Ci wyskakuje w konsoli.

 

 

 

Jeżeli nie masz zmiennego ip, to zawsze możesz zadzwonić do dostawcy z prośbą o zmianę ip.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...