Skocz do zawartości
MemesiO

Powitać.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Przemysław

 

 

 

2. Kontakt:

 

a) Steam;

 

b) GaduGadu (czasem jestem);

 

c) Facebook;

 

d) Telefon (w razie potrzeby podam);

 

 

 

3. Lokalizacja:Śląskie, Pszczyna

 

 

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Zależy od dnia, około paru godzin, przy czym częste wejścia, sprawdzenie nowej zawartości i opuszczenie forum.

 

 

 

5. Posty (min.650 sensownych): Jest.

 

 

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Wnieść trochę rygoru i walczyć o prawa jednostek na forum.

 

 

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całe forum.

 

 

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jako Opiekun adminów DD2+DM musiałem posiadać takie umiejętności.

 

 

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Cierpliwości się nabawiłem będąc tutaj Adminem Technicznym oraz Opiekunem, gdy trzeba było czekać parę dni na odpowiedź wyższej administracji. Systematyczność to wrodzona moja cecha.

 

 

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 0 (w tym dwa upomnienia, jedno za spam na Shoutboxie - @Procentowy wychwycił moją pomyłkę, przycisnąłem sobie na TouchPad w laptopie i przez co wysłało wiadomość, a ja się nie zorientowałem).

 

 

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Witam. Nazywam się Przemysław jestem absolwentem Technikum Hotelarskiego, posiadam technika w tej dziedzinie oraz maturę. Jako pracownik recepcji przez rok, nauczyłem się współpracy. Grałem w pobliskiej drużynie piłkarskiej, zakończyłem swoją karierę, gdy rozwiązano klub z powodów finansowych, jako goalkeeper zawszę stawałem na wysokości zadania i prowadziłem zespół do zwycięstw, nawet awansowaliśmy do okręgówki. Obecnie pracuję w duże firmie, dlatego wyjeżdżam na delegacje, zazwyczaj trwają jeden dzień, często nudząc się siedzę na forum i przeglądam tematy. W planach na przyszłość mam zamiar zakupić samochód.

 

Zrezygnowałem z funkcji Admina Technicznego, gdyż czułem się za bardzo naciągany, popychany do roboty nie otrzymując nawet pochwały. Opiekun adminów DD2+DM, powinien się lepiej zajmować tym serwerem, oraz częściej na nim grać, jako Opiekun się nie sprawdziłem.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):

 

Byłem adminem Technicznym tej serwerowni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja wiem, że pewnie dostanę warna. 

 

Ale jestem poprostu na tak... trzeba doceniać pracę innych :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnimi czasy bywam na forum, widziałem, że posiadałeś rangi, ale zrezygnowałeś, nie znam powodów i nie wnikam, ale jednak po rezygnacji trzeba troszeczkę poczekać. Musisz dalej być aktywny, a na pewno w przyszłości powierzą Ci rangę Moderatora ( ważną dość funkcję ) . :) Na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem jak bardzo zależało Ci na tej funkcji i wiem jak na nią pracowałeś. Jesteś w stanie dać sieci bardzo dużo, dlatego zrobię wyjątek. Pamiętaj jednak, że gdy leży Ci coś na wątrobie, lepiej jest wypluć to prosto w twarz i wszystko wyjaśnić. Zasłużyłeś na tę rangę jak mało kto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Moderatora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...