Skocz do zawartości
NeQ

[REDAKTOR]NeQ?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Wiktor

Wiek:18

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]:Steam:NeQ | Dlaczego by nie?

Staż na forum: 5d23h

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:Jeszcze nie było ale coś nowego nie zaszkodzi

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl:ADMIN DD2#2\Członek UBT

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]:7/8

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej:zawsze kiedy nie śpię zwykle gdy natchnie mnie na napisanie czegoś ciekawego z pozoru nawet nie zbyt ważnego zapisuję to sobie na telefonie.

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

Dodam jeszcze od siebie że chciał bym tworzyć materiały w formie multimedialnej (może się uda) :P

 
 
Programowanie-tylko dla wybranych?
Jak się okazuje programowanie czyli tworzenie programów nie jest rzeczą trudna.
Opiera się na prostych działaniach matematycznych i znajomości paru słów w jezyku angielskim.
Jeżeli ktoś kiedykolwiek widział kod programu na pewno wyobraża go sobie teraz ponownie,
mnóstwo linijek niezrozumiałego tekstu.
Ale najprostszym już programozwaniem jest praca w programie Excel-nie sprawia ci to problemów? No widzisz już to są podstawy kodowania aplikacji.
Bardzo szybko mogę rozwiać twoje nastawienie do próby podjęcia stworzenia własnego programu czy tez zrozumienia w jaki sposób działa,dana aplikacja.
Przedstawiam ci serie tutoriali, które tworzone są przez człowieka dla człowiek autor krok po kroczku raczkuje z nami, aby osiągnąć poziom w, którym sami będziemy w stanie tworzyć własne programy.
Pomyśl sobie teraz, że chciałbyś stworzyć program, który będzie ci przypominał o wysłaniu dla kolegi ważnego materiału, oczywiście możesz do tego użyć np. po prostu budzika, ale ile satysfakcji da ci to jeżeli coś, co zrobiłeś sam będzie ci o ów zadaniu przypominać?
Próbując przejść choćby przez pierwsze 3 odcinki na pewno nic nie stracisz, możesz tylko zyskać!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma się nad czym zastanawiać.

 

1. Zaciekawiłeś mnie tą formą multimedialną, którą chcesz wprowadzić.

 

2. Sam fakt, że zapisujesz sobie to co Ci wpadnie do głowy, kwalifikuje Cię jako osobę kompetentną na to stanowisko.

 

3. Ładny artykuł (jak na początek). :D

 

 

Tak jak koledzy wspomnieli, kolory dawaj żywsze, by były lepiej widoczne nawet na niskiej jasności (np. Na telefonie).

 

Jestem na Tak! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak wychwyciłem jeden, albo dwa błędy ze spacją (ale to zapewne przez pośpiech).

 

Musisz zmienić kolor, bo też musiałem trzymać LPM, żeby optymalnie przeczytać tekst.

 

 

 

A teraz zostawmy te drobne błędy i przejdźmy do pozytywów.

 

 

 

Na pewno to co mówił . Już wcześniej mi wspominałeś, że prócz normalnej formy pisemnej będziesz używał formy multimedialnej, dobre odświeżenie dla naszej redakcji.

 

Chcemy rozkręcać to co przez jakiś czas zarosło grzybem więc każda para rąk (oczywiście nadająca się) się przyda.

 

Artykuł napisany zwięźle, krótko i na temat (objaśnia dobrze co i jak).

 

Jesteś pozytywną osobą (zdarzało mi się z Tobą rozmawiać) i przez to uważam, że się nadasz.

 

 

 

Tak więc reasumując masz moje TAK. (Te pierwsze 2 punkty są po to, abyś mógł wyeliminować swoje małe słabości).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...