Skocz do zawartości
August

August

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Artur

2. Kontakt: steam/pw/ts3

3. Lokalizacja: Olsztyn

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): jak jest włączony komputer, to i forum

5. Posty (min.650 sensownych): są

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Sprzątać po tych, którzy nie umieją zachować porządku na forum.

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Dla mnie nie ma różnicy czy będę się zajmować danym działem, czy też całym forum.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Mam wysokie stanowisko na studiach, które opiera się na współpracy z prowadzącymi, jak i studentami.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jak czegoś się podejmuję, to nigdy nie ma ze mną problemu, że to olewam. Niestety nie ma takiej osoby, która byłaby wstanie mnie wyprowadzić z równowagi :(

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 4, w tym 2 cofnięte.

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Nie utrzymuję kontaktów z ludźmi, którzy nie są mi "potrzebni do szczęścia", nie sugeruję się opiniami innych ludzi, muszę na własnej skórze przekonać się o danej osobie, żeby wydać na jego temat decyzję, więc nie będzie z mojej strony pochopnych działań. Każdy w moich oczach startuje z poziomu 0(najgorszego) i musi udowodnić, że zasługuje na szacunek etc.

Jestem jaki jestem, sporo ludzi uważa, że jestem chamski, nie umiem się zachowywać, wszędzie szukam zaczepek. Sama prawda ;) 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Byłem i Moderatorem na MyBB, php, IPB, jak i opiekunem sieci na IPB, więc pojęcie mam o tym, aczkolwiek nikt nie jest idealny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie świetne napisane, powiedział co myśli i to się ceni.

 

August jako osoba jest godny polecenia, rzekłbym, że to mój faworyt na to stanowisko.

 

Jestem jak najbardziej na Tak!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powtórzę to co pisałem na SB @August, oraz według mnie są teraz najlepszymi kandydaturami na to stanowisko.

 

 

 

Co do podania ładnie napisane.

 

Co do Twojej osoby - zdążyliśmy już się poznać troszkę lepiej. Na początku były małe zgrzyty, jednakże swoim zachowaniem przekonałeś mnie, że jesteś wartościową osobą.

 

Ogarnięty, ma doświadczenie, a na sieci jest od dłuższego czasu. Ze swoich obowiązków wywiązywał się  bardzo dobrze. I tak jak wspominał nie olewał ich.

 

Masz moje tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No no August, postarałeś się :D

 

Jak najbardziej na tak. Jest to osoba idealnie nadająca się na to stanowisko. August jest konsekwentny, bezinteresowny i sprawiedliwy. Nie trzyma żadnej strony i podchodzi do spraw realnie, a nie bo tego lubi albo tego nienawidzi.Wydaje mi się, że w roli moderatora by się sprawował bardzo dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może ma charakter jaki ma, lecz sumiennie i rzetelnie wykonuje swoje " obowiązki ", nie miałem przyjemności z @August'em jeszcze rozmawiać ( mam nadzieję, że kiedyś na pewno :) ) lecz wydaje mi się, że jako Moderator podoła wyzwaniu ;)

 

 

 

 

 

Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście mój post był marną prowokacją, jak widać skuteczną.

 

 

 

Od początku byłeś jedną z trzech osób, które wzbudziły moje zainteresowanie przy otwieraniu rekrutacji. W administracji brakuje osób bezpośrednich i lubiących kontrowersje, tym bardziej cieszy mnie to podanie. Uważam, że będziesz dobrym uzupełnieniem. Gratuluję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Moderatora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...