Skocz do zawartości
HardeQ

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Krystian

 

2. Kontakt: steam/pw, reszty nie ma potrzeby na razie udostępniać.

 

3. Lokalizacja: Pomorskie, Tczew.

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Bardzo różnie, w różnych porach dnia i w różnych porach nocy.

 

5. Posty (min.650 sensownych): Nawet tysiąc więcej.

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Jakkolwiek wspomóc jego działanie, jeżeli rangi nie otrzymam to będę wypuszczał propozycję co do działania forum.

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Nie chciałbym ograniczać się do jednego działu, a do całego forum.

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Raczej posiadam, lecz proponuję, by każdy ocenił to sam wedle moich poczynań.

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: W miarę ludzkich możliwości.

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Uczciwych? 0. Dostałem jedno, które zostało zdjęte po tym jak udowodniłem, że nie miało prawa bytu, i otrzymałem 10 gdy Chudy miał włam i zostało z jego konta pobanowane pół forum.

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Więc mam na imię Krystian, @EvO bez przerwy płacze mi o to bym chociaż spróbował złożyć to podanie. W najbliższym okresie redakcja, którą obiecałem obudzić będzie dla mnie bardzo ważna, więc koniec końców mogę dołożyć trochę czasu na ogólną pracę forum. Myślę, że każdy kto dłużej trzyma miejsce na sieci, wie mniej więcej jaki jestem, nie planuję tego zmieniać by się komuś przypodobać, jeżeli będzie to problemem to wiadomo co zrobić z podaniem.

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Spore, kto był ten zapewne wie.

 

 

 

Aby nic nie było błędnie zinterpretowane: Zaznaczam, że na samym kolorze mi nie zależy, pracować (zakładając pozytywny wynik podania - sam osobiście zakładam odwrotny) będę tak jak się będzie ode mnie wymagało.

 

Dodam od siebie, że nie posiadam żadnych odgórnych kontaktów, nie siedzę na ts'ie 6/24 i nie interesuje mnie kto ma jaką rangę. 

 

Pozdrawiam gorąco.

 

 

 

Dodam, że jeżeli będę zawodził lub pojawi się ktoś ambitniejszy, a ja okażę się nie przydatny i zostanie to umówione to bez problemu zwolnię miejsce.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście jak najbardziej na TAK.

 

Namówiłem go na to podanie, ponieważ jest jedną z niewielu osób, spełniających wymagania, która po prostu się nadaje.

 

Ponadto jest ogarnięty, pomocny, często składa propozycje (sensowne) dotyczące życia forum. O jego potencjale chyba nikomu nie trzeba mówić.

 

Jest już długo na sieci, rangę moderatora posiadał, więc w 100% sobie poradzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam Cię spooooooro czasu, jesteś ogarnięty, kultura i ortografia na poziomie, pomagasz w rozwoju forum, masz wspaniałe pomysły, wszystko pięknie ;)

 

 

 

Posiadałeś nie tylko M@ :D wykazywałeś się bardzo dobrze, nigdy nie było zastrzeżen co do Twojej " pracy ", zawsze pomagałeś każdemu, po prostu idealna osoba na to stanowisko.

 

 

 

Oczywiście jestem na TAK.

 

 

 

 

 

Powodzenia młodzieńcze ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie wiem.

 

 

 

Bot nad boty.

 

 

 

Leszcz nad leszcze.

 

 

 

Co z tego, że spełnia wszystkie wymagania skoro jednego solidnego "pancza" nie potrafi skleić?

 

 

 

Niby nie ma lepszego kandydata od niego, niby gościu jest OK, ale czy ktoś kto przegrywa wszystkie bitwy powinien zostać moderatorem?!?!?!

 

 

 

 

 

OCZYWIŚCIE, ŻE TAK! ;)

 

 

 

Powodzenia :friends:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

nie jestem na forum od dawna aczkolwiek czytając wypowiedzi innych, przypnę się do nich i dam Ci tak - jak najbardziej zasługujesz na to stanowisko doświadczenie masz ortografia na wysokim poziomie, powodzenia kamperkaBotq pozdrawia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie że na Tak. HardeQ to bardzo dojrzały chłopak, który swoim poziomem intelektualnym nie jednego by zagiął po 5 minutach rozmowy, choćby o tyłku maryny:P 

 

Nada się w 100 %. Dla mnie i on i August mogliby dostać modka :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brałbym. (Bez zboczonych myśli proszę)

 

 

 

Współpracowałem z nim, nie wdawał się w konflikty, zawsze był pomocy użytkownikom, a co najważniejsze jest i był pracowity.

 

 

 

Pozdrawiam. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...