Skocz do zawartości
Gustaw

De_dust2_long

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak chciałbym poruszyć temat dotyczący właśnie mapy dd2_long. Airstrike/Predator Missle/SG (działka reapera też się wliczają). Wprowadzić zakaz używania tych "ks" ponieważ utrudnia to grę.Załóżmy taki szpieg wezwie airstrike po zrespieniu i połowy teamu nie ma. SG stawione na longu więc tutaj ciężko jest dotrzeć do bs'a przez CT jak i TT jeżeli jest postawione SG czy też działko reapera.Predator wezwany na początku tak samo wybije część teamu.Byłbym za tym żeby wprowadzić punkt do regulaminu o zakazie używania tych "ks" na tej mapie co będzie skutkowało 30 minutowym banem.

 

 

Czekam na opinię :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmm dd2 long gramy zazwyczaj jak na serwerze malo osob ( <10 ), co do sg to jestem za! calkowity zakaz stawiana na długiej. co do ks to myślę ze ograniczenie 7 sek wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Airstrike i predator w niczym nie przeszkadza na tej mapie. Szczególnie, że jeden resp nie jest naprzeciwko drugiego (tak jak na eldorado czy italy2).

 

 

 

Co do SG to faktycznie nie powinno się go stawiać na długiej, aczkolwiek SG nie jest przecież nieśmiertelne, można je rozwalić. Nic bym nie zmieniał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasna rzecz ze przez uzycie sg gracza CT na longu jest nie do przejscia..

 

TT jak raszuje to dlaczego nie moze dac sg na longu? Przeciez to ich zadaniem jest zdobyc BS (danie sg ktore nie siega bs)

 

 

 

To jest mala mapa dla maks 10-12 graczy wiec nie potrzebuje ona zmian.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak @ napisał to jest mała mapa, góra 10 osób może nią zagrać, więc według mnie nie ma sensu tego zmieniać, ale skłoniłbym się do zakazania tego sg postawionego przez ct w ostatecznośći.

 

 

 

+Z tego, co słyszałem szpieg nie może ks'ów przed 7 sec na respie wroga.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

hmmm dd2 long gramy zazwyczaj jak na serwerze malo osob ( <10 ), co do sg to jestem za! calkowity zakaz stawiana na długiej. co do ks to myślę ze ograniczenie 7 sek wystarczy :D

 

 

Podpisuje się pod kolegą ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


/ks jak najabardziej spoko ale z tym sg to nie wiem po co zmieniać skoro jest jasne ze gracz Ct nie moze postawic SG na longu bo dostanie za to bana (brak możliwośći dojścia na BS), ale nie rozumiem dlaczego gracz TT nie może postawić tam SG ponieważ on musi raszować i zdobyć BS. Moim zdaniem jest dobrze tak jest i nie potrzeba niczego zmieniać z obecnym regulaminem SG. 

 

 

 

Co do killstrike jestem za. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...