Jump to content
Gustaw

De_dust2_long

Recommended Posts

Więc tak chciałbym poruszyć temat dotyczący właśnie mapy dd2_long. Airstrike/Predator Missle/SG (działka reapera też się wliczają). Wprowadzić zakaz używania tych "ks" ponieważ utrudnia to grę.Załóżmy taki szpieg wezwie airstrike po zrespieniu i połowy teamu nie ma. SG stawione na longu więc tutaj ciężko jest dotrzeć do bs'a przez CT jak i TT jeżeli jest postawione SG czy też działko reapera.Predator wezwany na początku tak samo wybije część teamu.Byłbym za tym żeby wprowadzić punkt do regulaminu o zakazie używania tych "ks" na tej mapie co będzie skutkowało 30 minutowym banem.

 

 

Czekam na opinię :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Airstrike i predator w niczym nie przeszkadza na tej mapie. Szczególnie, że jeden resp nie jest naprzeciwko drugiego (tak jak na eldorado czy italy2).

 

 

 

Co do SG to faktycznie nie powinno się go stawiać na długiej, aczkolwiek SG nie jest przecież nieśmiertelne, można je rozwalić. Nic bym nie zmieniał.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Jasna rzecz ze przez uzycie sg gracza CT na longu jest nie do przejscia..

 

TT jak raszuje to dlaczego nie moze dac sg na longu? Przeciez to ich zadaniem jest zdobyc BS (danie sg ktore nie siega bs)

 

 

 

To jest mala mapa dla maks 10-12 graczy wiec nie potrzebuje ona zmian.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Tak jak @ napisał to jest mała mapa, góra 10 osób może nią zagrać, więc według mnie nie ma sensu tego zmieniać, ale skłoniłbym się do zakazania tego sg postawionego przez ct w ostatecznośći.

 

 

 

+Z tego, co słyszałem szpieg nie może ks'ów przed 7 sec na respie wroga.

 

 

Link to comment
Share on other sites


/ks jak najabardziej spoko ale z tym sg to nie wiem po co zmieniać skoro jest jasne ze gracz Ct nie moze postawic SG na longu bo dostanie za to bana (brak możliwośći dojścia na BS), ale nie rozumiem dlaczego gracz TT nie może postawić tam SG ponieważ on musi raszować i zdobyć BS. Moim zdaniem jest dobrze tak jest i nie potrzeba niczego zmieniać z obecnym regulaminem SG. 

 

 

 

Co do killstrike jestem za. 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...