Skocz do zawartości
Ciocia Krysia

Admin OnlyDD2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ciocia krysia i przyjaciele


Wiek: 19 (6lipca)


Doświadczenie (w byciu adminem): Były admin csb oraz csr. Amx nie jest dla mnie czymś nowym.

 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7


Staż w CS-sie: 7 lat.


Steam / NonSteam: Steam


Dlaczego Ty: Jestem opanowany i bezkonfliktowy jeżeli chodzi o stosunek do graczy - mam duży dystans do tego co piszę i również do tego co piszą inni. Nie ukrywam, że lubię się pośmiać i popisać/pogadać głupoty ponieważ zazwyczaj jak gram mój stan umysłu mnie do tego zmusza. Mam poczucie humoru ale w sytuacjach kryzysowych/problemowych drzemie we mnie zimna krew oraz powaga. Tyle chyba starczy bo nie będę też pisał o sobie w samych superlatywach bo jak każdy mam swoje wady a trochę by się ich znalazło chodź nie będę ich wdrążał w świat wirtualny. Myślę, że jako nocny admin się przydam.


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-9h o ile mam wolne od pracy - (gram tylko w nocy) zdarzają się też wyjątki, że wejdę popołudniu na serwer ale to bardzo rzadko.


Kontakt: STEAM_0:0:64180315  / PW forum.

 

Link do GameTracker'a:  http://www.gametracker.com/player/Ciocia%20Krysia%20i%20przyjaciele/80.72.43.106:27027/ (106h)

 

 

 

/edit Poprawka pogrubienia tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak

 

-wiek

 

-duża aktywność

 

-znajomość Amx

 

 

 

Myślę, że przyda się kolejny admin na serwerze :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...